جمعه|07 ارديبهشت 1397|10 شعبان 1439|27 April 2018
زمان انتشار: 1392/01/12 - 17:31 |

يوم الله 12 فروردين؛

سرود دلنشين جمهوري اسلامي ايران درمدينه طنين افكن شد

يوم الله 12 فروردين سالروز استقرار نظام پربركت جمهوري اسلامي ايران ، يكشنبه شب درمدينه منوره گرامي داشته شد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از مدينه منوره، به اين مناسبت مراسم باشكوهي با حضور شمار زيادي از زائران حرم شريف نبوي و بخصوص دانشجويان و دانشگاهيان دربعثه مقام معظم رهبري در مدينه منوره برگزار شد.

زيباترين و دلنشين ترين صحنه اين مراسم ، نواخته شدن سرود ملي جمهوري اسلامي ايران بود كه همزمان صدها زائر آنرا با شور و احساس ويژه همخواني كردند .

به اين مناسبت فرخنده ملي ، روز دوشنبه مراسم و آيين هاي ويژه اي در تمامي هتل هاي دراجاره جمهوري اسلامي ايران در مدينه منوره برگزار شد كه طي آنها سخنرانان درباره انقلاب اسلامي و بركات آن براي ايران اسلامي و تاثير آن در ميان ديگر ملت هاي مسلمان سخنراني كردند.

سخنرانان در مراسم برگزار شده جملگي بر اين مهم تاكيد داشتند كه خيزش هاي اسلامي اخير در منطقه و قوت يابي نهضت هاي رهايي بخش در سرتاسر جهان متاثر از انقلاب اسلامي ايران هستند.

انقلاب اسلامي ملت ايران در 22 بهمن1357 به پيروزي رسيد و رهبركبير انقلاب اسلامي به رغم حمايت عمومي ازانقلاب ، نظام جمهوري اسلامي را به راي گذاشتند كه ملت با راي بالاي خود در 12 فروردين سال 1358 آنرا رسما هم تاييد كرد.


برچسب ها:مدينه - يوم الله 12فروردين - سالروز - استقرار - نظام


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: