پنجشنبه|31 خرداد 1397|06 شوال 1439|21 June 2018
زمان انتشار: 1392/02/07 - 14:22 |

مخاطبان درباره مشكلات و پيامدهاي هزينه حج نظر دهند

مخاطبان مي‌توانند نظران خود را درباره پيامدها و مشكلات افزايش هزينه حج تا پايان روز سه شنبه دهم ارديبهشت به شماره ۸۸۸۰۵۸۰۱ فكس و يا از طريق پست الكترونيك din. [email protected] com و يا با كامنت گذاري بر روي اين خبر به ما اطلاع دهند.
خبرگزاري مهر بنا دارد نظر خوانندگان خود را درباره هزينه حج تمتع ۹۲ بگيرد و آن را در گزارشي منتشر كند، بنابراين مردم و مخاطبان مي‌توانند نظران خود را درباره پيامدها و مشكلات افزايش هزينه حج تا پايان روز سه شنبه دهم ارديبهشت به شماره ۸۸۸۰۵۸۰۱ فكس و يا از طريق پست الكترونيك [email protected] و يا با كامنت گذاري بر روي اين خبر به ما اطلاع دهند.

با توجه به اينكه سازمان حج و زيارت متولي سياستگذاري و مديريت امور حج كشور است؛ روند كنوني ثبت نام‌ها و ايجاد توقع و انتظار چندين ساله در مردم براي رفتن به حج و ثبت نام بيش از ۲ ميليون نفر با سپرده گذاري چندين ساله و سپس اعلام هزينه ۹ تا ۱۲ ميليوني براي رفتن به حج قطعا تبعات رواني و اجتماعي خواهد داشت. به گونه اي كه بسياري از كساني كه سالها پيش به اميد حج تمتع مبلغي را پرداخت كرده اند، امروز دچار مشكل شده اند.

برچسب ها:حج - ثبت نام - هزينه حج


نظرات
  • مجتبي

    با سلام اگر سپرده هاي مردم بابت ثبت نام حج درست مديريت شود با اين تورم سالانه الان يك ميليون مردم بايد ده برابر ميشد وديگر نيازي به پرداخت وجi اضافي هنگام ثبت نام نبود اما با پول مردم بانكها سرمايه دار تر شدند و ارزش پول ثبت نام كننده گان كاهش يافت

    1392/02/08 11:29
فــــرم ورود اطلاعات:
لطفا چند لحظه صبر کنيد...
نام شما:
پست الکترونيک:
با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
نظرات:

کد:

لطفا چند لحظه صبر کنيد...
نام شما:
نام گیرنده:
پست الکترونيک گیرنده:

موضوع: