پنجشنبه|03 خرداد 1397|08 رمضان 1439|24 May 2018
زمان انتشار: 1392/04/04 - 09:46 |

پاسخ رئيس جمهور منتخب به پيام تبريك پادشاه عربستان

حجت الاسلام و المسلمين دكتر "حسن روحاني" رييس جمهوري منتخب ملت ايران در پاسخ به پيام تبريك " عبدالله بن عبدالعزيز"پادشاه عربستان سعودي اظهار اطمينان كرده است كه با تدابير روساي كشورهاي منطقه به خصوص جمهوري اسلامي ايران و عربستان سعودي، صلح و ثبات به نفع مردم ، به منطقه باز مي گردد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، به نقل از دفتر امور رسانه‌اي رييس جمهوري منتخب، دكتر روحاني خاطرنشان كرد: از اولويت هاي سياست خارجي جمهوري اسلامي همواره توجه به منطقه و كشورهاي همسايه بوده و در دولت جديد از اهميت ويژه اي برخوردار است.

براساس اين گزارش رييس جمهوري منتخب ملت ايران در پاسخ به پيام تبريك "محمد وحيد" رييس جمهوري كشور مالديو نيز بر توسعه روابط دوستانه ايران و مالديو و تقويت روابط با كشورهاي اسلامي و منطقه تاكيد كرده است.

روحاني در پاسخ به پيام تبريك "نبيه بري" رييس مجلس نمايندگان لبنان با يادآوري اينكه توسعه و تعميق روابط برادرانه و دوستانه ايران و لبنان همواره از اولويت هاي سياست خارجي جمهوري اسلامي ايران بوده، بر تلاش هاي دولت يازدهم ايران براي تقويت هرچه بيشتر مناسبات تهران و بيروت تاكيد كرده است.

برچسب ها:حسن روحاني - عربستان - انتخابات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: