شنبه|05 اسفند 1396|07 جمادی الثانی 1439|24 February 2018
زمان انتشار: 1393/06/24 - 10:02 |

ديدار با كوچك‌ترين زائر تمتع ۹۳ +عكس

دختر جلوي پله‌هاي بالاي لابي ايستاده، مقابل رستوران بانوان؛ با چادر سفيد و گلدوزي‌شدهِ مخصوص جشن‌هاي تكليف دخترانه. ظاهرا منتظر است.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از مدينه منوره،‌ سرپرست حجاج ايراني از پله‌ها بالا مي‌آيد و او را مي‌بيند، لبخندي مي‌زند و از او قول مي‌گيرد كه حتما دعايش كند و هم رهبر انقلاب و هم مردم كشور عزيزمان را و دختر تُندتند چشم مي‌گويد.

بسته هديه هنوز نرسيده و هنگامي‌كه حاج‌آقاي قاضي‌عسكر مي‌گويد بنا بوده كه به شما هديه‌اي بدهيم، عسل خانم يزداني بي‌مكث و سريع جواب مي‌دهد كه هديه نمي‌خواهد، همين‌كه به حج آمده، ‌ بالا‌ترين هديه براي اوست.

مادرش مي‌گويد كه هنگام ثبت‌نام تمتع، عسل چهارماهه بوده و آن‌ها تصميم گرفته‌اند كه هر دو فرزندشان را ثبت‌نام كنند تا هم‌واره با هم به سفرهاي زيارتي بروند. او چنين نيتي را در روز عرفه كرده است و از آن وقت، ۹ سال مي‌گذرد.

او از كاروان ۱۳۰۲۷ شاهين‌شهر و مي‌مه به مدينه‌منوره مشرف شده، همراه پدر، مادر و برادر هفده‌ساله‌اش. كوچك‌ترين زائر ايراني كه متولد ۹ مرداد ۸۴ است و در سال جديد تحصيلي به كلاس چهارم دبستان مهرگان شاهين‌شهر مي‌رود.

عكس / امير حسامي نژاد
برچسب ها:مدينه - زائران ايراني - حج۹۳


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: