یکشنبه|27 اسفند 1396|29 جمادی الثانی 1439|18 March 2018
زمان انتشار: 1395/01/10 - 07:59 |

به مدت سه روزبرگزار مي شود؛

چهارمين دوره مسابقات "كوثر ولايت" در جامعه الزهرا(س)

معاونت تربيتي - فرهنگي جامعه الزهرا(س) از برگزاري چهارمين دوره مسابقات فرهنگي– تربيتي با عنوان " كوثر ولايت" ويژه خواهران طلبه به صورت حضوري و غير حضوري در اين مركز خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، معصومه ظهيري، هدف از برگزاري اين مسابقه را آشنايي هرچه بيشتر با سيره عملي حضرت زهرا(س) و تطبيق آن با زندگي امروزي بيان كرد.

وي ادامه داد: كتابي كه براي اين مسابقه در نظر گرفته شده " سبك زندگي فاطمه زهرا(س)" است.

ظهيري افزود: اين كتاب به قلم "مجتبي صبوري" در دو فصل كلي تدوين شده است كه در فصل اول به بررسي سبك زندگي حضرت فاطمه زهرا(س) و در فصل دوم به پاسخگويي سؤالات و شبهاتي كه در شبكه هاي ماهواره اي پيرامون شخصيت اين بانوي بزرگوار مطرح است، پرداخته شده است.

معاون تربيتي – فرهنگي جامعه الزهرا(س) با اشاره به برخي از سوالات گفت: « آيا مي دانيد امروزه فدك در دست كيست؟» ، « آيا مي دانيد چرا نام فاطمه زهرا (س) در قرآن نيامده است؟» و « منظور از حجت بودن فاطمه زهرا (س) چيست؟» را از مسائل مهم و جذاب اين كتاب معرفي كرد.

ظهيري خاطر نشان كرد: خواهران طلبه در بخش هاي حضوري و غيرحضوري مي توانند جهت دريافت كتاب با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۴۶۶-۰۲۵ تماس بگيرند و يا جهت دريافت فايل PDF به سايت جامعه الزهرا(س) مراجعه كنند.

وي با بيان اين نكته كه به نفرات برگزيده اين مسابقه جوايز ارزنده اي اهداء خواهد شد، افزود: سؤالات مسابقه جهت شركت طلاب حضوري و غير حضوري از طريق سامانه دانش پژوهان، قسمت آزمون به صورت آنلاين در تاريخ ۱۸ الي۲۰ فروردين ماه ۹۵ به صورت شبانه روزي از طريق نشاني اينترنتيhttp://www.jz.ac.ir/Dorsapax/userfiles/file/farhangi/manabe1-1.pdfقابل دسترسي مي باشد و شركت در آزمون ، به منزله ثبت نام است.برچسب ها:حضرت زهرا - مسابقه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: