یکشنبه|27 اسفند 1396|29 جمادی الثانی 1439|18 March 2018
زمان انتشار: 1395/04/31 - 12:38 |

فيلم محمد رسول الله(ص) در عراق اكران مي‌شود

مجيد مجيدي كارگردان كشورمان براي اكران عمومي فيلم محمد رسول الله(ص) در عراق با قائم‌مقام وزارت فرهنگ اين كشور در تهران قرارداد همكاري امضا كرد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، مجيد مجيدي كارگردان كشورمان براي اكران عمومي فيلم محمد رسول الله(ص) در عراق با قائم‌مقام وزارت فرهنگ اين كشور در تهران قرارداد همكاري امضا كرد.

بنا بر هماهنگي‌هاي رايزني فرهنگي ايران در بغداد با وزارت فرهنگ و گردشگري عراق، قرارداد‌ همكاري براي اكران عمومي فيلم محمد رسول‌الله(ص) به كارگرداني مجيد مجيدي در عراق منعقد شد.

به دليل اهميت اكران فيلم محمد رسول‌الله(ص) در عراق، جابر الجابري، قائم‌مقام وزارت فرهنگ اين كشور به منظور عقد اين قرارداد به تهران سفر و شخصاً اين قرارداد همكاري را امضا كرد تا به زودي در روزهاي آتي شاهد نمايش عمومي فيلم محمد رسول‌الله(ص) در عراق باشيم.

اين قرارداد همكاري گام ديگري در راستاي توسعه همكاري‌هاي فرهنگي و هنري بين دو كشور است و مي‌تواند در استحكام روابط هنري دو كشور بسيار موثر بوده و تعاملات فرهنگي و هنري مسئولان و هنرمندان ايراني و عراقي را در پي دارد.

بنابر اعلام اين خبر، به منظور پيشبرد و گسترش همكاري‌هاي فرهنگي و هنري بين دو كشور دوست و همسايه جمهوري اسلامي ايران و عراق، طي سال‌هاي اخير در زمينه‌هاي مختلف برنامه‌هاي مشتركي اجرا شده و برپايي نمايشگاه‌هاي مشترك، اكران فيلم‌هاي سينمايي ايران در عراق و همچنين مشاركت فيلم‌ها و سينماگران عراقي در جشنواره‌هاي سينمايي ايران از جمله مواردي است كه در حوزه هنر بين دو كشور اجرا شده است.برچسب ها:فيلم محمد-مجيد مجيدي-سينماي عراق


نظرات
  هيچ خبر مرتبطي وجود ندارد
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: