شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1395/05/11 - 07:27 |

نماينده بِِعثه رهبري در نجف:

اميرالمومنين (ع) چشمه فياض الهي براي طالبان علم و معرفت هستند

حجت الاسلام علم الهدي، از حوزه علميه امام(ره) در نجف اشرف بازديد كرد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين علم الهدي، نماينده بِعثه مقام معظم رهبري در نجف اشرف با حضور در حوزه علميه حضرت امام خميني(ره) شهر نجف اشرف، با جمعي متشكل از محققين، فضلا، اساتيد و طلاب حوزه قم ديدار و گفت و گو كرد. اين طلاب در اردوي علمي يكماهه جهت تكميل زبان عربي اعزام شده اند.

حجت الاسلام علم الهدي ضمن بازديد از برخي كلاسها توفيق حضور آنها در جوار اميرالمومنين(عليه السلام) را تبريك گفت و تاثير فضا و مكان را برنهادينه شدن علوم در قلوب مستعده امري قطعي برشمرد و متذكر شد: حضرت اميرالمومنين (عليه السلام) باب علم پيامبر(ص) و چشمه فياض الهي براي طالبان علم و معرفتند.

نماينده بِعثه مقام معظم رهبري در نجف اشرف افزود: شما از اين استفاضه در اين سفر غفلت نكنيد و اين ويژگي خاص نجف است و با جاهاي ديگر متفاوت است.

وي با اشاره به موفقيت هاي علامه اميني (ره) صاحب الغدير گفت:علم آن است كه حضرت علي (عليه السلام) افاضه كنند و الا مابقي قيل و قال است.

نماينده بِعثه مقام معظم رهبري در نجف اشرف عنوان كرد: نبايد هيچ مشكلي اعم از گرماي هوا و ساير مشكلات مانع تحصيل شما بزرگواران باشد.

در پايان نماز جماعت به امامت نماينده بعثه رهبري در نجف اقامه شد.

همچنين وي در جمع ديگري ازطلاب و فضلاي اعزامي از مدرسه آيت الله صديقي از تهران كه جهت تكميل محاوره زبان عربي به نجف مشرف شده اند، به ضرورت فراگيري زبانهاي مختلف براي طلاب محترم جهت بالابردن توانمندي آنها اشاره كرد.برچسب ها:بازديد-حوزه امام-طلاب


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: