شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1395/05/16 - 15:03 |

در حاشيه ديدار رييس دفتر رياست جمهوري از ايرنا رخ داد؛

دلجويي نهاونديان از فرزند يكي از شهداي فاجعه منا

رئيس دفتر رئيس جمهوري در حين بازديد از خبرگزاري جمهوري اسلامي به هنگام گفت و گوي تلفني خبرنگار اجتماعي ايرنا با سيده ام البَنين جعفري فرزند يكي از شهداي منا؛گوشي را گرفته و خود به صحبت با فرزند شهيد منا پرداخت.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از ايرنا، محمد نهاونديان روزشنبه در حين بازديد از بخش هاي مختلف اتاق خبر ايرنا و حوزه هاي خبري با سيده ام البنين جعفري فرزند يكي از شهداي منا كه در حال مصاحبه با اين خبرگزاري بود، گفت وگو كرد.

رئيس دفتر رئيس جمهوري پس گفت وگو با اين فرزند شهيد منا و يادداشت نكات ايشان به وي گفت در مورد خواسته هاي به حق خانواده شهداي منا با رئيس جمهوري حتما گفت وگو و موضوعات مطرح شده را پيگيري خواهم كرد.

نهاونديان در اين گفت وگو با احترام به مقام شهداي منا به اين فرزند شهيد گفت بزودي گزارشي از تمامي دستگاههاي ذي ربط در مورد كارهاي صورت گرفته در مورد احقاق حق خانواده هاي شهداي منا خواهم خواست و نتيجه آنرا نيز اعلام خواهيم داشت.

سيده ام البنين جعفري در اين گفت وگوي تلفني از رئيس دفتر رئيس جمهوري خواست برخي از مسئولان با نگاه تعبيض آميز به خانواده شهداي منا نگاه نكنند و آنان را به فراموشي نسپارند.

وي افزود: دستگاههاي مربوطه با ارايه گزارش به خانواده شهداي منا در خصوص احقاق حقوق اين خانواده ها مي توانند موجب خوشحالي آنان شوند.

رئيس دفتر رئيس جمهوري در آستانه روز خبرنگار از خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) بازديد و با كاركنان اين سازمان گفت و گو كرد.


برچسب ها:نهاونديان-منا-بازديد از ايرنا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: