شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1395/05/20 - 17:06 |

حجت الاسلام و المسلمين قاضي عسكر:

ايرنا نقش اساسي در تحولات كشور دارد

نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت نقش ايرنا درتحولات كشور را به واسطه تجربه، تخصص و خبرنگاران توانمند خود، بسيار حساس و سرنوشت ساز خواند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل ازايرنا ، حجت الاسلام و المسلمين سيد علي قاضي عسكر امروزدرحاشيه بازديد ازخبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) درنشست خبري ابراز اميدواري كرد كه تمامي رسانه ها درمسيراصلي نظام حركت كرده و موجب پيشرفت كشور در تمامي زمينه ها شوند.

نماينده ولي فقيه با اشارهبه نقش بسيار حساس خبرنگاران در انتشار وقايع، گفت: خبرنگاران بايد اخبارحوادث مختلف بويژه مواردي را كه منافع ملي كشوردرآن دخيل است با دقت و درايت بيشتري مخابره كنند.

نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج در ادامه گفت: نيروهاي حرفه اي و تحصيلكرده، ايرنا را در بين خبرگزاري هاي ديگر كشوربرحسته كرده است.

وي درباره عملكرد ايرنا درفضاي رسانه اي كشورافزود: ايرنا نسبت به سايرخبرگزاري ها و سايت هاي كشورخدمات بسيار زيادتري دارد و از نيروهاي كيفي فراواني برخوردار است كه تجربه طولاني و كارآمدي بالايي دارند و با توجه به سابقه، اين رسانه نقشي مثل نقش مادري براي رسانه هاي كشور دارد.

نماينده ولي فقيه درامور حج و زيارت اضافه كرد: ارتقاي سطح تحصيلات و آموزش هاي تخصصي كه نيروهاي ايرنا از آن برخوردار هستند، امتياز مهمي است كه اين رسانه را نسبت به ساير خبرگزاري هاي كشور برجسته كرده است.

وي به تحولات اتفاق افتاده در دو سه سال گذشته در اين خبرگزاري اشاره كرد و گفت: ايرنا هم در تهيه اخبارعلمي تر شده است و هم درتحولات با بموقع عمل كردن و سرعت عمل خود را نشان مي دهد.

حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكرادامه داد: سرعت عمل ودقت دركارهمه از امتيازاتي است كه ايرنا دارد وبايد به مديريت ايرنا تبريك گفت كه توانسته است دراين مدت، تغييرات و تحولات مهمي را ايجاد كند.

نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت گفت: مي توان به خاطر تحولاتي كه در ايرنا ايجاد شده است، امتياز خوبي در نظر گرفت زيرا عملكرد خوبي داشته است علت اين موفقيت هم مشخص است زيرا نيروهاي ايرنا از نظر فني ، سابقه كار و تحصيلات در سطح مطلوبي قرار دارند.

وي افزود: حضورخبرنگاران ايرنا در صحنه اخبار و حوادث نيز جدي است و اميدوارم اين خبرگزاري مهم همچنان مسير پيشرفت و تعالي را طي كند.

حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر روز چهارشنبه در خبرگزاري جمهوري اسلامي حضور يافت و پس از بازديد از بخش هاي مختلف اين خبرگزاري در نشستي به پرسش هاي خبرنگاران پاسخ گفت.برچسب ها:بازديد-ايرنا-خبرنگاران


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: