دوشنبه|04 تير 1397|10 شوال 1439|25 June 2018
زمان انتشار: 1395/08/05 - 11:54 |

حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكر:

شيعه انگليسي مأمور تفرقه افكني است

نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت با اشاره به اينكه دشمن با مخدوش كردن چهره حقيقي اسلام به دنبال تخريب تشيع است، گفت: شيعه انگليسي يك دام و فتنه براي مسلمانان است و بايد در اين زمينه هوشيار بود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام و المسلمين سيدعلي قاضي عسكر، امروز در جمع روحانيون و كارگزاران حج و عتبات، در بجنورد، اظهار داشت: دشمنان با ايجاد شيعه انگليسي تلاش مي‌كنند بين مسلمانان تفرقه بياندازند.

وي با تاكيد بر اينكه براي شناخت ائمه اطهار (ع) بايد به دنبال منابع مورد تاييد باشيم واز مطالب جعلي فاصله بگيريم، افزود: دشمنان اسلام همواره در تلاش بوده اند تا با شهادت رساندن علما، از بين بردن كتاب‌ها و دست نوشته‌ها ، مكتب شيعه به فراموشي سپرده شود.

نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت با بيان اينكه دشمن هدفي جز تضعيف آرمان ها و ارزش هاي اسلام و تشيع ندارد و بايد در اين شرايط آگاه بود، گفت: با نگرش بر سيره زندگي ائمه اطهار (ع) مي‌توان به اين حقيقت دست يافت كه اگر به دنبال داشتن زندگي خوب و پسنديده هستيم بايد راه و منش آن امامان همام را در پيش بگيريم و در تمام مراحل زندگي، الگوي ما باشند.

وي با تاكيد بر اينكه نبايد از اصل مكتب شيعه فاصله بگيريم، از روحانيون خواست براي آگاهي سازي مردم نسبت به مسائل فقهي، شرعي و زندگاني و سيره ائمه اطهار (ع) و افشاي توطئه دشمنان عليه مكتب تشيع بيش از پيش تلاش كنند.

حجت الاسلام و المسلمين قاضي عسكر در ادامه درمورد لغو رواديد بين جمهوري اسلامي ايران و جمهوري عراق افزود: ايران از مدت‌ها قبل براي لغو رواديد با عراق اعلام آمادگي كرده، ولي اين كشور هنوز آمادگي لازم را ندارد و اميدواريم پيگيري‌ها نتيجه دهد و زائران ايراني بتوانند بدون رواديد به عتبات عاليات اعزام شوند.

وي همچنين با اشاره به اينكه ايام اربعين حسيني را پيش رو داريم، ابراز داشت: تا چند وقت ديگر شاهد حضور پرشور ميليوني مردم از اقصي نقاط كشورها در كربلا خواهيم بود كه زائران با اين حضور پرشور خود بيش از پيش عشق و ارادت خود را به سرور و سالار شهيدان به نمايش مي‌گذارند.

حجت الاسلام و المسلمين قاضي عسكر با بيان اينكه پذيرايي از زائران اباعبدالله الحسين (ع) نشان از همبستگي و وحدت دو ملت ايران و عراق است، خاطرنشان كرد: موكب‌هايي كه در مسير پياده روي زائران برگزار مي شود و به زائران خدمات رساني مي كنند، در هيچ كجاي دنيا مانند آنها وجود ندارد و با اينكه زائران را نمي شناسند، اما به بهترين شكل از آنها پذيرايي كرده و خدمت مي كنند.برچسب ها:قاضي عسكر-شيعه انگليسي-بجنورد


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: