دوشنبه|31 ارديبهشت 1397|05 رمضان 1439|21 May 2018
زمان انتشار: 1395/09/15 - 13:37 |

رييس سازمان حج و زيارت:

دريافت تسهيلات براي سفر عتبات به معني حذف اولويت سفر عمره نيست

رييس سازمان حج و زيارت گفت: دريافت تسهيلات 15 ميليون ريالي براي دارندگان فيش هاي حج عمره به منزله انصراف از حج عمره نيست اما حساب زائران تا زمان تسويه اقساط مسدود خواهد شد.
سعيد اوحدي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: ارائه تسهيلات 15 ميليون ريالي سفر عتبات عاليات تنها به افرادي اختصاص دارد كه داراي فيش هاي وديعه حج عمره باشند.

وي خاطرنشان كرد: اعزام كاروان هاي حج و زيارت به عراق كه از 18 آبان به منظور جلوگيري از تداخل ارائه خدمات به زائران اربعين حسيني متوقف شده بود، همچنان با قوت ادامه دارد و هم اكنون برنامه ريزي هاي خاص براي ايام نوروز امسال در دست اقدام است.

او اظهارداشت: زائران مي توانند ظرفيت كاروان هاي هر استان مربوط به اعزام ها را در سامانه عتبات (www.atabat.org.ir) جستجو و با توجه به زمان تعيين شده و كاروان مورد نظر ثبت نام كنند.
وي با بيان اينكه اعزام هوايي و زميني كاروان ها در اين دوره تا 25 دي ماه ادامه دارد،افزود: در حال حاضر برنامه سفر عتبات عاليات شامل زيارت بارگاه اهل بيت(ع) در شهرهاي نجف، كربلا و كاظمين است.

به گفته وي، سفر به سامرا پس از حادثه تروريستي 16 آبان كه منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادي از زائران ايراني شد، متوقف و در صورت تاييد امنيت از سوي مراجع ذيربط در آينده اعزام زائران به اين شهر مقدس از سر گرفته خواهد شد.

برچسب ها:عتبات - عمره


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: