شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1395/09/29 - 10:23 |

سفيرايران در عراق:

پيگير لغو رواديد سفربه عراق هستيم

حسن دانايي فر گفت: براي لغو رواديد بارها از دولت عراق تقاضا كرده ايم و هفته گذشته نيز اين موضوع را با وزير امورخارجه عراق مطرح كرده و نامه نگاريهاي لازم در اين خصوص انجام گرفته است.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، حسن دانايي فر سفير جمهوري اسلامي ايران در عراق در حاشيه آيين افتتاح ساختمان جديد كنسولگري ايران در كربلاي معلا، گفت: براي لغو رواديد بارها از دولت عراق تقاضا كرده ايم و هفته گذشته نيز اين موضوع را با وزير امورخارجه عراق مطرح كرده و نامه نگاريهاي لازم در اين خصوص انجام گرفته است.

وي اظهار داشت: به رغم تمامي پيگيريهاي انجام شده و ارسال نامه تاكنون دولت عراق پاسخي در خصوص لغو رواديد براي سفر ايرانيان به عراق نداده است اما اميدوارم اين مهم تحقق يابد.

سفير ايران در عراق همچنين در خصوص آخرين وضعيت داعش در عراق گفت: آينده عراق يك بحث داخلي است اما الحمدالله نيروهاي مسلح اين كشور شامل ارتش ، پليس و حشدالشعبي پيروزي هاي خوبي بر دشمنان داشته اند و در حال پاكسازي آخرين پايگاهها و مقرهاي داعش هستند و اميدوارم بزودي اين مهم خاتمه يافته و عراق و منطقه از شر داعش نجات پيدا كند.برچسب ها:سفير - عراق


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: