شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1395/09/30 - 14:03 |

تعرض ده‌ها تندرو يهودي به قبله نخست مسلمانان

شهرك نشينان تندرو يهودي صبح روز يكشنبه تحت حمايت شديد نيروهاي ويژه و پليس رژيم صهيونيستي از سمت باب المغاربه اقدام به هتك حرمت مسجد الاقصي كردند.
تعرض ده ها شهرك نشين تندرو يهودي به قبله نخست مسلمانان/نماينده تونسي: قانون اساسي تونس بر حمايت از مقاومت فلسطين تأكيد دارد

به گزارش خبرگزاري تقريب(تنا)، شماري از خاخام هاي يهودي نيز شهرك نشينان صهيونيست را در جريان تعرض به مسجد الاقصي همراهي مي كردند؛ صهيونيست ها اقدام به قدم زني در محوطه هاي مختلف مسجد الاقصي كرده و خاخام ها توضيحاتي به آنان در مورد معبد دروغين و افسانه هاي يهود ارائه مي دادند.

اين در حالي است كه شمار زيادي از نمازگزاران و طلاب علوم ديني از ساعات اوليه امروز يكشنبه در محوه هاي مسجد الاقصي حاضر شده و مانع از گشت زني صهيونيست ها در داخل مسجد الاقصي شدند.

در همين راستا، عناصر سازمان اطلاعات رژيم صهيونيستي در مسجد الاقصي "خديجه خويص" شهروند فلسطيني ساكن قدس را بازداشت و به مركز تحقيق مسكوبيه در قدس انتقال دادند.

خبر ديگر اينكه، "لطيفه حباشي" نماينده پارلمان تونس در گفتگو با الرساله نت اظهار داشت: تمامي اقشار و طيف هاي مختلف جامعه تونس از قانون اساسي اين كشور حمايت مي كنند و قانون اساسي تونس بر حمايت از مسأله فلسطين به عنوان يكي از اولويت هاي اصلي اين كشور تأكيد دارد.

حباشي خاطر نشان كرد: قانون مبارزه با تروريسم در تونس جنبش هاي مقاومت را مستثني كرده و حمايت از مقاومت فلسطين وظيفه تمامي تونسي ها است.

وي در ادامه گفت: ترور مبارزان، دانشمندان و مخترعان توسط رژيم صهيونيستي از گذشته تا به امروز ادامه داشته و اين رژيم تاكنون جنايت هاي زيادي را در خاك تونس مرتكب شده است.

لطيفه حباشي تصريح كرد:دشمن صهيونيستي در تمامي جنايت ها و بحران هاي موجود در كشورهاي عربي دست دارد و هدف اصلي اين رژيم نابودي مسأله فلسطين است.

برچسب ها:مسجدالاقصي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: