دوشنبه|31 ارديبهشت 1397|05 رمضان 1439|21 May 2018
زمان انتشار: 1395/09/30 - 11:03 |

معاون سياسي فرمانداري ري:

شيوه نامه ي جامع پياده روي اربعين حسيني تدوين و تنظيم خواهد شد

هادي تمهيدي: به كمك مجريان امر برگزاري مراسم اربعين شيوه نامه اي جامع و كامل با در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت ، تدوين و تنظيم خواهد شد كه اميد داريم در سال هاي آتي چراغ راهي براي برگزاري هرچه باشكوهتر اين مراسم خواهد بود .
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ري هادي تمهيدي معاون سياسي و انتظامي فرمانداري شهرستان ري در آئين تجليل از خادمين ستاد اربعين با تبريك عيد ميلاد پيامبر گرامي اسلام(ص) و امام صادق(ع) اظهار داشت: براي برگزاري مراسم پياده روي اربعين جلسات تخصصي و برنامه هاي گوناگوني از ابتداي سال در شهرستان ري به اجرا در آمد و زحمات و تلاش هاي زيادي را مجريان دستگاه هاي امنيتي، خدماتي و پشتيباني متحمل شدند تا اين مراسم با آرامش و امنيت و نظم مثال زدني برگزار شود.

وي در ادامه اذعان داشت: به گواهي و شهادت آحاد مختلف مردم مراسم پياده روي اربعين امسال در تهران و شهرستان ري نسبت به سال هاي گذشته به خوبي و با اجراي برنامه هاي متنوع و منظم برگزار شد.

تمهيدي اضافه كرد: هرسال كه اين مراسم برگزار مي شود مجريان و متوليان آن تدابير و برنامه هاي جديدي را بكار مي گيرند كه اين تدابير و برنامه ها موجب افزايش نظم و امنيت بيشتر اين مراسم باشكوه و به يادماندني مي شود.

معاون فرماندار شهرستان ري در پايان گفت: در كنار حجم سنگين كارها و امور اجرايي اين مراسم، نقاط ضعف و قوت مراسم توسط كارگروه تخصصي بررسي شد تا در يك جلسه تخصصي مورد ارزيابي قرار بگيرد.

در پايان اين مراسم از خادمين ستاد اربعين حسيني(ع) با اهداي لوح تقدير، تجليل به عمل آمد.

برچسب ها:اربعين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: