سه شنبه|01 خرداد 1397|06 رمضان 1439|22 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/01 - 10:47 |

از پژوهشگران برتر پژوهشكده حج و زيارت تقدير شد

همزمان با هفته پژوهش، در آئين گراميداشت اين هفته از پژوهشگران پژوهشكده حج و زيارت تجليل و قدرداني شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، در اين آئين حجت الاسلام دكتر عليزاده موسوي، رئيس پژوهشكده حج و زيارت درسخناني ضمن تبريك ايام ولادت حضرت رسول (ص) و امام صادق (ع) به بيان فعاليت هاي اين پژوهشكده پرداخت.

وي با اشاره به برخي محدوديت هاي بودجه اي پژوهشكده حج وزيارت، توانايي هاي اين مجموعه را برشمرد و خواستار فعاليت جدي تر تمامي نيروهاي پژوهشكده در راستاي انجام پژوهش هاي بنيادي و آثاري شد كه توليد علم مي كند.

دكتر عليزاده با اشاره به تائيد اساسنامه حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت، از سوي مقام معظم رهبري، اين اقدام را حركتي رو به جلو براي پژوهشكده دانست و سياستهاي كلي اين مجموعه در سالهاي آتي را ترسيم كرد.

اين جلسه با تقدير و اهداي لوح به تمامي پژوهشگران و نيروهاي معاونت پژوهشي ادامه يافت و به صورت ويژه از هشت نفر از افرادي كه تلاش بيشتري در حوزه پژوهش و خدمات پژوهشي داشته‌اند، قدرداني و تجليل شد.

بر پايه اين گزارش در اين آئين همچنين حجت الاسلام بحرالعلوم، معاونت پژوهشي پژوهشكده حج وزيارت از فعاليتهاي پژوهشي يكسال اخير ، آمار كتابهاي منتشر شده و آثار در دست چاپ و در دست انجام گزارشي ارائه داد و در ادامه يكي از مداحان اهل بيت (ع) درگراميداشت ايام ولادت حضرت رسول و امام صادق (ع) به مديحه سرايي پرداخت.

اين گزارش حاكيست پايان بخش آئين گراميداشت «هفته پژوهش» طرح برخي مشكلات و انتقادات از سوي پژوهشگران بود كه رئيس و معاونت پژوهشي پژوهشكده حج وزيارت به سوالات پاسخ دادند.
برچسب ها:پژوهش - پژوهشكده حج


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: