یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/06 - 11:28 |

پذيرش اردوهاي دانش آموزي در رواق كودك و نوجوان آستان حضرت معصومه(س)

مسئول واحد خواهران رواق كودك و نوجوان آستان حضرت معصومه سلام الله عليها از پذيرش اردوهاي دانش آموزي و مهدهاي كودك در رواق كودك و نوجوان آستان حضرت معصومه سلام الله عليها خبرداد.

فاطمه سادات طباطبايي در گفت و گو با پايگاه خبري آستان حضرت معصومه سلام الله عليها، با بيان اينكه به طور معمول در سال تحصيلي حضور نوجوانان و حتي كودكان در رواق كودك و نوجوان حرم مطهر به خصوص در نوبت صبح كم است، گفت: بر همين اساس امكان پذيرش اردوهاي مدارس، مهدهاي كودك، پايگاه هاي بسيج دانش آموزي و كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد در نوبت صبح در واق كودك و نوجوان آستان حضرت معصومه سلام الله عليها امكان پذير است.

وي افزود: علاقه مندان براي ثبت نام و حضور در رواق مي توانند با شماره هاي 37175443و 37175583 تماس بگيرند و هيچ محدوديتي براي پذيرش اردوهاي دانش آموزاي از سراسر كشور در رواق كودك و نوجوان وجود ندارد.

مسئول واحد خواهران رواق كودك و نوجوان آستان مقدس با بيان اينكه اجراي جنگ هاي فرهنگي شامل قصه گويي، همخواني شعر، مداحي، اجراي مسابقه و كارگاه هاي خلاقيت از مهم ترين برنامه هايي است كه براي مراجعان به رواق اجرا مي شود، تصريح كرد: استفاده از مواد بازيافتي براي توليد كارهاي هنري خلاقانه يكي از مهم ترين برنامه هاي رواق كودك و نوجوان براي شكرت كنندگان در كارگاه خلاقيت اين رواق است.

طباطبايي يادآورشد: برنامه هايي كه در رواق كودك و نوجوان اجرا مي شود متناسب با نيازهاي روز كودكان و نوجوانان بوده به همين دليل استقبال از برنامه هاي رواق در ميان كودكان و نوجوان بسيار چشمگير است.

برچسب ها:حضرت معصومه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: