دوشنبه|04 تير 1397|10 شوال 1439|25 June 2018
زمان انتشار: 1395/10/06 - 20:06 |

به‌منظور دسترسي همگان براي ثبت‌نام در طرح مهر درخشان

سامانه فراگير زيارت از مبدأ تا مبدأ راه‌اندازي شد

معاون هماهنگي و مديريت امور زائران استانداري خراسان رضوي گفت: به‌منظور دسترسي همگان و ثبت‌نام در طرح مهر درخشان سامانه فراگير زيارت از مبدأ تا مبدأ راه‌اندازي شده است.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از مشهد مقدس، محمدحسين واحدي گفت: در چارچوب طرح مهر درخشان رضوي كه از مرداد سال گذشته توسط آستان قدس رضوي آغازشده تاكنون افزون بر 25 هزار نفر زيارت اولي از استان‌هاي مختلف به مشهد الرضا و حرم مطهر رضوي مشرف شده‌اند.

وي افزود: در اين طرح كه با رويكرد فراهم كردن زمينه زيارت اولي‌ها در قالب طرح جامع زيارت به اجرا درآمده كل هزينه‌هاي سفر و خدمات مربوطه به اين گروه از زائران، رايگان است.

معاون استاندار خراسان رضوي همچنين توزيع زماني حضور زائران در طول سال در استان را نامناسب و ناهمگون توصيف و بيان كرد: در قالب اين طرح مي‌توان از زمان‌هاي غير پيك و خلوت مشهد هم براي ارائه تسهيلات به زائران به‌صورت ويژه بهره برد.

واحدي گفت: هدف فراهم كردن فرصت و امكان زيارت عارفانه با تكميل زيرساخت‌ها است و توسعه آن به سطح كشور در برنامه مي‌باشد لذا اين طرح خاص خراسان رضوي نيست.

همچنين سردار يعقوب سليماني مدير سازمان راهيان نور و گردشگري بسيج مستضعفين با اشاره به اجراي طرح مهر درخشان رضوي، گفت: برنامه اين طرح بر اساس توافق بين سازمان بسيج مستضعفين و آستان قدس رضوي تنظيم‌شده است تا امسال حجم زيادي از زوار به زيارت حضرت ثامن‌الحجج امام رضا (ع) مشرف شوند.

وي هدف‌گذاري اين طرح براي سال 95 را اعزام 500 هزار نفر زائر به مشهد مقدس اعلام كرد و افزود: اين‌كه چقدر بتوانيم به اين هدف‌گذاري نزديك شويم مستلزم تلاش خستگي‌ناپذير همه عوامل اجرايي در طرح مهر درخشان رضوي است.


برچسب ها:زيارت


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: