دوشنبه|31 ارديبهشت 1397|05 رمضان 1439|21 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/09 - 11:40 |

حجت الاسلام قائمي:

وهابيت دين جوانان را هدف گرفته است

استاد حوزه علميه گفت: بايد حساسيت بيشتري روي دين فرزندان داشته باشيم و مراقب آنان به خصوص با گسترش شبكه هاي ماهواره و اينترنت و ... باشيم تا فريب دشمنان به خصوص وهابيت را نخورند.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به عتبات، حجت الاسلام والمسلمين اصغر قائمي، استاد حوزه علميه در آخرين روز از حضور دوره تبليغي خود در عتبات، در جمع زائران حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسين (ع) در سخناني با اشاره به تاثير متقابل ايمان و عمل گفت: هر قدر ايمان فرد بيشتر باشد جديت او در انجام عمل صالح نيز بيشتر خواهد بود.

وي ادامه داد: براي تقويت ايمان هيچ عاملي مانند دعا تاثير ندارد و انسان را به خداوند نزديك نمي كند از اين رو دعا را با فضيلت ترين و مهمترين عبادت بر شمرده اند.

قائمي با اشاره به اهميت تسبيحات حضرت زهرا((س)) با بيان اينكه اين تسبيحات بايد بلافاصله بعد از نماز گفته شود تصريح كرد: تسبيحات حضرت زهرا اگر بلافاصله بعد از نماز و وقتي هنوز رو به قبله هستيم گفته شود آثار مفيد زيادي دارد.

اين استاد حوزه در بخش ديگري از سخنانش، تفكر را جزء مهمترين آداب زيارت برشمرد و بيان داشت: تفكر در مورد هدف از خلق شدن و زندگي در دنيا و اينكه آيا توشه اي براي آخرت برداشته ايم يا نه سبب مي شود تا از يكسو به فقر و عجز و كوتاهي خودمان و از طرف ديگر به بزرگي اهل بيت پي ببريم و با گريه باب توبه را بر روي خود بگشاييم.

وي افزود: زائراني كه به زيارت امام آمده و آن را براي خود افتخار مي دانند بايد توجه داشته باشند كه آثار اين زيارت در هنگام بازگشت به كشور بايد در برخورد با اهل خانه و در نمازخواندن فرزندان و حجاب دختران نمود داشته باشد و نسبت به اين مسايل بي تفاوت نباشيم.

قائمي افزود: بايد حساسيت بيشتري روي دين فرزندان داشته باشيم و مراقب آنان به خصوص با گسترش شبكه هاي ماهواره و اينترنت و ... باشيم تا فريب دشمنان به خصوص وهابيت كه دين جوانان را هدف قرار داده اند نخورند.
 سخنراني حجت الاسلام قائمي در عتبه حسينيبرچسب ها:قائمي - وهابيت - سخنران


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: