شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/11 - 14:00 |

مسئول فرهنگي بعثه كربلا خبرداد:

فراگير شدن برنامه ختم قرآن در ميان زوارايراني

مسئول فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با اشاره به اجراي طرح ختم قرآن در ميان زائران ايراني عتبات گفت: اين برنامه در حال فراگير شدن در ميان كاروان هاست و مورد استقبال قرار گرفته است.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج و زيارت به عتبات عاليات، حجت الاسلام والمسلمين محمدحسين عسكري، در جلسه تواصي به حق در محل بعثه رهبري در كربلا با بيان اينكه فعاليت هاي فرهنگي بعثه با همكاري تمامي بخش ها در حال انجام است گفت: يكي از برنامه هاي پيش رو ايام فاطميه اول است كه بايد مورد توجه و اهميت ويژه قرار گيرد.

وي افزود: شيعيان عراق نسبت به فاطميه اول كه از هشتم ربيع الثاني آغاز مي شود اهتمام ويژه اي دارند و ما هم بايد برنامه هاي پرشورتري را براي اقامه عزاي حضرت فاطمه(س) اجرا كنيم.

عسكري تصريح كرد: همچنين ميلاد با سعادت امام حسن عسكري (ع) و وفات حضرت معصومه(س) را پيش رو داريم كه مي تواند محور سخنراني و مداحي در اين ايام قرار گيرد.

مسئول فرهنگي بعثه كربلا عنوان كرد: برنامه هاي قرآني در كاروان ها در قالب ختم قرآن كريم در حال فراگير شدن است و با استقبال زوار ايراني مواجه شده است.

وي از توزيع دو هزار جلد مجله شميم يار دركاروان هاي زائران ايراني خبر داد و اضافه كرد: همچنين در حال طراحي و انتشار پوسترهايي در مورد فضيلت زيارت عتبات هستيم تا در اختيار زائران قرار گيرد.

 جلسه تواصي جلسه تواصي جلسه تواصيبرچسب ها:عسكري - تواصي - فرهنگي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: