شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/14 - 07:53 |

مديركل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت خبر داد؛

سفر سامرا از هفته آينده آغاز مي‌شود

مديركل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت از آغاز دوباره‌ي اعزام كاروان‌هاي زيارتي ايران به سامرا از ابتداي هفته‌ آينده خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، محسن نظافتي با يادآوري اين‌كه سفرهاي زيارتي كاروان‌هاي ايراني به سامرا متوقف شده بود، گفت: از هفته آينده قرار است روزانه 30 تا 35 كاروان براي زيارت حرمين عسكريين به سامرا اعزام شوند و زائران هنگام ثبت نام مي‌توانند اين كاروان‌ها كه در آنها برنامه سامرا مشخص شده است را انتخاب كنند.

وي همچنين با اشاره به ثبت‌نام دور جديد سفر عتبات عاليات عراق كه از پنجشنبه ۹ دي‌ماه آغاز شده است، افزود: تاريخ اعزام اين كاروان‌ها به ۲۶ دي تا ۲۴ اسفندماه مربوط مي‌شود كه در اين دوره، هزينه‌ي اعزام از ۹۰۰ هزار تا يك ميليون و ۳۰۰ هزار تومان و اين نرخ براي سفر هوايي از يك ميليون و ۳۰۰ هزار تا يك ميليون و ۸۰۰۰ هزار تومان متغير است.

مديركل عتبات سازمان حج و زيارت در اين باره توضيح داد: متقاضيان اعزام به سفر عتبات عاليات در اين دوره مي توانند با مراجعه سامانه www.atabat.org.ir از ظرفيت خالي كاروانها مطلع شده و براي سفر به عتبات عاليات ثبت نام نمايند.

وي در ادامه درباره‌ي تاثير افزايش نرخ دلار بر هزينه سفر به عتبات عاليات، اظهار كرد: ۷۰ درصد از هزينه سفر عتبات بابت خدمات ارزي است كه به صورت دلار پرداخت مي‌شود كه طبيعتا تحت تاثير افزايش و كاهش ارزش دلار، هزينه‌ي سفر عتبات هم مقداري تغيير مي‌كند.

نظافتي يادآور شد: هزينه كاروان‌هاي عتبات به تعداد روزهاي سفر و درجه‌ي خدماتي كه ارائه مي‌شود، بستگي دارد. بسته‌هاي اين سفر نيز سه تا ۷ روزه است.

برچسب ها:عتبات - سامرا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: