دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/14 - 17:20 |

مسئول فرهنگي بعثه در كربلا تاكيد كرد:

كاروان ها از اجراي برنامه هاي موازي با بعثه در حرمين كربلا خودداري كنند

مسئول فرهنگي بعثه در كربلا با اشاره به برنامه هاي بسيار خوب بعثه در حرم امام حسين و حضرت ابوالفضل(عليهما السلام) تاكيد كرد: كاروان ها از اجراي برنامه هاي موازي با بعثه در حرمين كربلا خودداري كنند.
به گزارش خبرنگار اعزامي حج به عتبات عاليات، حجت الاسلام والمسلمين محمدحسين عسكري، در جلسه روحانيون و مداحان كاروان ها گفت: هم اكنون سه برنامه از سوي بعثه مقام معظم رهبري در حرم حضرت ابوالفضل، حرم امام حسين و خيمه گاه در حال برگزاري است كه از روحانيون درخواست داريم هم خودشان در برنامه حضور يابند و هم زائران را تشويق كنند.

وي با اشاره به برگزاري برنامه هاي موازي از سوي برخي كاروان ها به خصوص در خيمه گاه تصريح كرد: برگزاري برنامه هاي موازي جلوه مناسبي در نگاه مسئولان عتبتين و خيمه گاه ندارد و انتظار اين است كه روحانيون حتي زائران آزاد را هم به حضور در برنامه ها تشويق كنند.

عسكري با اشاره به برخي مداحي هاي غيرمستند بيان داشت: بايد مراقب اين نوع مطالب باشيم زيرا علما هم نسبت به برخي از اين روضه خواني ها ابراز گلايه كرده اند.

وي افزود: هر قدر نظم و هماهنگي در برنامه كاروان ها بيشتر و حضور آنان در برنامه هاي بعثه پررنگ تر باشد موجب تكريم بيشتر بعثه مقام معظم رهبري و اعتبار بيشتر ما نزد مسئولان عتبتين شريفين است.

 جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلابرچسب ها:عسكري - فرهنگي - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: