دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/15 - 09:21 |

مهلت نهايي كردن ثبت‌نام عتبات دانشگاهيان تا ۱۸ دي ماه تمديد شد

جدول قيمت عتبات دانشگاهيان به تفكيك هر استان در حال آماده سازي است كه به زودي بعد از اعلام نهايي از سوي سازمان حج و زيارت به اطلاع زائرين گرامي خواهد رسيد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، محمد زارع معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت:مهلت نهايي كردن ثبت‌نام عتبات ويژه زائرين اصلي و ذخيره تا ۱۸ دي ماه در سايت لبيك تمديد شد.
وي افزود: زائران اصلي و ذخيره تا پايان روز شنبه ۱۸ دي ماه فرصت دارند با مراجعه به لينك نهايي كردن ثبت‌نام در صفحه اصلي سايت لبيك به آدرسsamane.labbayk.irنسبت به نهايي كردن ثبت‌نام خود اقدام كنند.

زارع تاكيد كرد: عدم مراجعه زائران در موعد مقرر به سايت،به منزله انصراف از اعزام تلقي شده و از ميان ظرفيت‌هاي باقي مانده از ميان دانشگاهياني كه در قرعه كشي انتخاب نشدند، فراخوان خواهد شد .

زارع گفت: جدول قيمت عتبات دانشگاهيان به تفكيك هر استان در حال آماده سازي است كه به زودي بعد از اعلام نهايي از سوي سازمان حج و زيارت به اطلاع زائرين گرامي خواهد رسيد.

وي در خاتمه اظهار داشت: اعزام دانشگاهيان به عتبات عاليات از بهمن ماه آغاز شده و تا ارديبهشت ماه سال ۹۶ ادامه خواهد داشت و در اين مدت بيش از ۱۶۰۰۰ نفر از دانشگاهيان كشور راهي عتبات عاليات خواهند شد.

گفتني است متقاضياني كه در قرعه كشي انتخاب نشده اند، از ۱۸ دي ماه مي توانند با تماس يا مراجعه به دفاتر ستاد در استان محل تحصيل خود در سراسر كشور درخواست اعزام دهند كه در صورت ايجاد ظرفيت جديد به متقاضيان محترم اطلاع رساني خواهد شد.

براي دريافت ليست آدرس و شماره تماس دفاتر ستاد در استان هاي محل تحصيل خود كليك كنيد

برچسب ها:عتبات - دانشگاه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: