دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/15 - 15:55 |

روحاني كاروان عتبات عاليات:

كربلا دانشگاه تربيت زائر است

روحاني كاروان عتبات عاليات با تاكيد بر لزوم بهره مندي از فرصت كوتاه زيارت عتبات عاليات گفت: كربلا دانشگاه تربيت زائر است و هم روحاني كاروان و هم زائران بايد قدر اين فرصت را بدانند.
روحاني كاروان عتبات عاليات با بيان اينكه كربلا و زيارت مرقد مطهر امام حسين و ابوالفضل عليهم السلام يك دانشگاه است بر لزوم بهره گيري بيشتر از فرصت اين سفر كوتاه زيارتي از سوي زوار تاكيد كرد.

حجت الاسلام والمسلمين محمدرضا عنايتي، در گفت و گو با خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به عتبات عاليات گفت: برخي از زوار شايد براي اولين بار به اين سفر آمده اند و شايد ديگر براي آنها تكرار هم نشود بنابراين روحانيون محترم كاروان ها بايد نهايت استفاده را از اين فرصت هم براي تبليغ و هم براي بهره مندي بيشتر زائر به كار ببندند.

وي اضافه كرد: كربلا از هر جهت يك دانشگاه براي تربيت انسان است و زائر مي تواند با بهره مندي از اين فرصت از لحاظ سياسي، اجتماعي ، اقتصادي ، اخلاقي و تربيتي خود را بسازد.

وي تاكيد كرد: تنها راه حفظ جامعه از آسيب ها و گرفتاري ها تمسك به مكتب حسيني و قرآن كريم است و كشور با همين مسئله بيمه خواهد شد.

عنايتي با بيان اينكه تولي و تبري كه در زيارت عاشورا آمده است در همه زمان ها جاري است، اظهار داشت: اظهار تبري از دشمنان ولايت امروز در مبارزه با يزيديان زمان بايد تبلور پيدا كند كه در راس آن آمريكا و اسرائيل جنايتكار است.

اين روحاني كاروان تصريح كرد: يك فرد روحاني زماني به وظيفه خود عمل كرده است كه با همه توان در خدمت ترويج فرهنگ و مكتب ديني يعني قرآن و دستورات اهل بيت باشد.


 حجت الاسلام عنايتيبرچسب ها:عنايتي - كربلا - دانشگاه - زائر


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: