سه شنبه|01 خرداد 1397|06 رمضان 1439|22 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/16 - 17:16 |

جلسه روحانيون و مداحان كاروان ها در كربلا برگزار شد

جلسه روحانيون و مداحان كاروان هاي اعزامي به عتبات در بعثه مقام معظم رهبري در كربلا برگزار شد.
به گزارش خبرنگار اعزامي حج به عتبات عاليات، در اين جلسه حجت الاسلام والمسلمين حسين بهجتي مسئول دفتر نمايندگي بعثه مفام معظم رهبري در كربلا بر لزوم تبيين فضيلت زيارت كربلا براي زوار از سوي روحانيون تاكيد كرد.

وي لزوم بيان احكام شرعي مبتلا به زائران در اين سفر را خاطر نشان ساخت و گفت: زائر نيازمند به آگاهي جامع از احكام شرعي و مسايل تربيتي و اخلاقي است و روحانيون بايد نسبت به اين مسئله اهتمام لازم را داشته باشند.

در ادامه اين جلسه حجت الاسلام والمسلمين محمدحسين عسكري، مسئول فرهنگي دفتر نمايندگي بعثه در كربلا در سخناني با اشاره به برنامه هاي سه گانه بعثه در حرمين شريفين كربلا و خيمه گاه گفت: حضور پرشور روحانيون و مردم در اين مراسمات باعث شكوه انقلاب اسلامي و جلوه اي از وحدت اسلامي است.

وي اضافه كرد: بعثه در سياست هاي كلي، نظارت بر حسن اجراي عمليات زيارت و مسايل فرهنگي دخالت دارد و از دريافت انتقادات و پيشنهادات براي بهتر شدن روند عمليات استقبال مي كند.

همچنين حجت الاسلام والمسلمين ابوالفضليان، رابط دفتر نمايندگي بعثه در كربلا نيز در سخناني بر لزوم تبعيت كاروان ها از سياست هاي بعثه مقام معظم رهبري تاكيد كرد و گفت: حسن معاشرت روحانيون و زوار با يكديگر و با مدير كاروان، رعايت شئون روحانيت، تبيين احكام و معرفي اماكن زيارتي و حضور منظم در جلسات انتظاراتي است كه از روحانيون و مداحان توقع رعايت آن را داريم.
 جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلابرچسب ها:روحانيون - مداحان - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: