دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/17 - 17:32 |

مسئول فرهنگي بعثه كربلا:

مديران كاروان هاي عتبات دلسوزانه در خدمت زوار هستند

مسئول فرهنگي دفتر نمايندگي بعثه در كربلا با تاكيد بر اينكه بايد بهترين خدمت به زائران عتبات ارايه شود، گفت: بعثه مقام معظم رهبري اگرچه در امور اجرايي دخالتي ندارد اما بر حسن اجراي عمليات زيارت نظارت مي كند.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به عتبات عاليات، حجت الاسلام والمسلمين محمدحسين عسكري، مسئول فرهنگي دفتر نمايندگي بعثه در كربلا در جمع مديران كاروان هاي غتبات با عنوان اين مطلب اضافه كرد: همه بايد قدردان نعمت زيارت عتبات عاليات باشيم زيرا به بركت خون شهيدان امروز آزادنه مي توانيم به زيارت بياييم در حالي كه روزي جرئت نداشتيم در اين حرم يا حسين بگوييم.

عسكري با تاكيد مجدد بر اينكه نبايد با ناشكري ها و كوتاهي ها اين توفيق را از خود سلب كنيم، اظهار داشت: براساس روايات اگر خداوند خير و سعادتمندي كسي را بخواهد زيارت امام حسين(ع) را نصيب او مي كند و محبت زيارت امام را در دلش جا مي دهد.

وي با بيان اينكه نبايد اهميت زيارت براي ما عادي شود، گفت: از مديران توقع داريم در خدمت زوار باشند.

عسكري با اشاره به روايتي بيان كرد: در اين روايت بيان شده است كه پيامبر فرمودند: اساس اسلام حب من و اهل بيت من است و كساني كه محب اهل بيت باشند در روز قيامت با ما هستند.

وي افزود: البته اين مسئله مشروط بر اين است كه شيعه دامنش از گناه پاك باشد و خالصانه براي خدا كار كند؛ از امام رضا (ع) نقل شده شيعه كسي است كه به وضع بردار ديني خود رسيدگي مي كند تا مبادا در دشواري زندگي كند.

 جلسه مديران جلسه مديرانبرچسب ها:عسكري - فرهنگي - بعثه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: