پنجشنبه|06 ارديبهشت 1397|09 شعبان 1439|26 April 2018
زمان انتشار: 1395/10/18 - 10:51 |

تجليل از خدمت گزاران همداني اربعين حسيني

از خدمت گزاران به زائران اربعين حسيني كه در موكب هاي شهداي منا در نجف اشرف و كربلاي معلي فعاليت داشتند شامگاه جمعه در حسينيه امامزاده يحيي(ع) همدان تجليل شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، در اين مراسم كه با حضور جمعي از مسوولين استان و صد نفر از خدمتگزاران اربعين حسيني برگزار شد محسن ساغرچي مدير حج و زيارت استان همدان ضمن تقدير و تجليل از خدمتگزارن اربعين حسيني به ارائه گزارشي از اقدامات و برنامه هاي انجام شده در دو موكب شهداي منا در شهرهاي نجف اشرف و كربلاي معلي پرداخت.

در ادامه نماينده ولي فقيه و امام جمعه همدان ضمن بيان فضايل و مناقب اهل بيت(عليه السلام) و امام حسن عسگري(عليه السلام) خدمت به زائران حضرت سيدالشداء (عليه السلام) را يكي از الطاف و عنايات الهي به بندگان شايسته خود برشمرد و افزود: خدمت به زائران سيدالشهداء(ع) بركات و ثواب غير قابل وصفي دارد.

محمد ابراهيم الهي تبار، معاون سياسي و امنيتي استانداري همدان نيز ضمن تجليل از اين خدمتگزاران ادامه داد: استان همدان پذيراي دو ميليون و پانصد هزار نفر از زايران در ايام پياده روي اربعين حسيني بود كه از استان رهسپار مرزهاي غربي كشور بودند.

الهي تبار با بيان اين مطلب كه كليه هزينه هاي انجام شده از كمك هاي مردمي بوده و هيچ گونه بودجه و اعتبار دولتي پرداخت نشد، افزود: موكب هاي استان همدان مستقر در شهرهاي نجف اشرف و كربلاي معلي نيز به حدود 900هزار نفر در اين ايام خدمات رساني كردند.

شايان ذكر دو موكب شهداي منا در شهرهاي نجف اشرف و كربلاي معلي در موسم پياده روي اربعين حسيني با رويكرد فرهنگي ضمن ارائه خدمات فرهنگي، به زائران حسيني خدمات در زمينه هاي ديگر همچون تغذيه، اسكان، خدمات پزشكي و درماني و.. ارائه نمودند.


برچسب ها:اربعين - همدان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: