دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/19 - 12:12 |

در ديدار با حافظان قرآن بيت‌الاحزان مطرح شد

مراحل چهارگانه مهجوريت‌زدايي از قرآن از زبان آيت‌الله مكارم شيرازي

آيت‌الله مكارم شيرازي در ديدار با طلبه‌هاي حافظ قرآن مؤسسه بيت‌الاحزان حضرت زهرا(س) با بيان اينكه فعاليتهاي مؤسسه بيش از آنچه ايشان اطلاع داشته گسترش يافته است، ۴ مرحله را براي مهجوريت‌زدايي از قرآن عنوان كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، 200 نفر از طلبه‌هاي حافظ قرآن مؤسسه بيت‌الاحزان حضرت زهرا(س) روز گذشته با آيت‌الله ناصر مكارم شيرازي، از مراجع معظم تقليد ديدار كردند.

اين مرجع تقليد، ضمن ابراز خرسندي از اينكه فعاليتهاي بيت‌الاحزان منجر به راه‌اندازي حوزه علميه شده است؛ اين اقدام را مهم و از نقاط قوت عملكرد بيت‌الاحزان عنوان كردند.

بنا بر گزارش سايت مؤسسه بيت‌الاحزان آيت‌الله مكارم شيرازي در زمينه واگذاري مكان به بيت‌الاحزان در قم و مساعدت به حوزه‌هاي علميه اين مؤسسه، قول مساعد داده است.

آيت‌الله مكارم شيرازي ضمن تحسين فعاليتهاي مؤسسه بيت‌الاحزان حضرت زهرا(س)، آشنايي با ظواهر و الفاظ آيات قرآن كريم، حفظ، عمل به قرآن و نشر آنها را مراحل چهارگانه مهجوريت‌زدايي از قرآن كريم دانستند.

مؤسسه بيت‌الاحزان حضرت زهرا(س) با تمركز بر نقاط محروم كشور از سال 75 تاكنون موفق به تربيت يك هزارو 500 حافظ كل قرآن كريم شده است.

برچسب ها:مكارم شيرازي - قرآن


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: