شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/21 - 14:27 |

حجت الاسلام بهجتي در كربلا عنوان كرد:

آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني خدمات فراواني در چارچوب اعتقاد به ولايت‌فقيه انجام داد

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا گفت: آيت الله هاشمي رفسنجاني با اعتقاد به ولايت فقيه كارهايش را بر اين اساس تنظيم مي كرد و در همه صحنه ها به كشور خدمت كرد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به عتبات عاليات حجت الاسلام والمسلمين حسين بهجتي، مسئول نمايندگي دفتر بعثه مقام معظم رهبري در كربلا در جلسه روحانيون با تسليت ارتحال آيت الله هاشمي رفسنجاني گفت: ارتحال ناگهاني يار ديرين انقلاب و امام و رهبري براي همه امت اسلامي باعث غم و اندوه شد شخصيتي كه نام او قرين با انقلاب است.

وي اظهار داشت: تلاش ها و مبارزات و مجاهدات او قبل و بعد از انقلاب بسيار ارزشمند بوده است و ايشان با اعتقاد به ولايت فقيه كارهايش را بر اين اساس تنظيم مي كرد و در همه صحنه ها به كشور خدمت كرد.

بهجتي ادامه داد: ايشان حق بزرگي بر گردن همه مردم دارد و مردم هم قدرشناس زحمات ايشان بودند و حضور جمعيت كثير در مراسم ارتحال وي نشان از اين مسئله دارد.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه رهبري در كربلا در ادامه به روايتي در مورد فضيلت زيارت حضرت اباعبدالله الحسين(ع) پرداخت و عنوان كرد: امام باقر(ع) در روايتي فرمودند اگر مردم مي دانستند كه زيارت امام حسين چه فضيلتي دارد از شوق مي مردند و نفسشان بند مي آمد.

وي افزود: در ادامه روايت آمده است كه اگر كسي با معرفت و اشتياق و علاقه به زيارت جدمان بيايد خداوند براي او هزار حج قبول شده، هزار عمره قبول شده، اجر هزار شهيد از شهداي بدر، اجر هزار روزه دار و اجر هزار صدقه پذيرفته شده و هزار بنده آزادشده در راه خدا به او عنايت مي كند.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با بيان اينكه ياد مرگ سازنده است اظهار كرد: ياد مرگ در روايات بسيار مورد سفارش قرار گرفته زيرا انسان را خبر نمي كند و ناگهان به سراغ همه مي آيد.

وي با اشاره به روايتي از پيامبر مبني بر اينكه پيامبر فرمودند اگر كسي روزي 20 بار به ياد مرگ بيفتد اجر شيهد براي او مي نويسند بيان كرد: امام هادي (ع) در روايتي فرموده اند كه ياد كنيد موقعي را كه در بين زن و فرزند و خانواده خود افتاده ايد و هيچ طبيبي نمي تواند به شما كمك كند.

 جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلا جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلا جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلا جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلا جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلا جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلابرچسب ها:بهجتي - روحانيون كاروان ها - هاشمي رفسنجاني


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: