یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1395/10/21 - 14:49 |

قرائت پيام حجت الاسلام والمسلمين قاضي‌عسكر در جلسه روحانيون در كربلا

جلسه روحانيون كاروان هاي عتبات عاليات در كربلا برگزار و پيام تسليت نماينده ولي فقيه در حج و زيارت به مناسبت ارتحال آيت الله هاشمي رفسنجاني به عنوان بيانيه جلسه قرائت شد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به عتبات عاليات، حجت الاسلام محمدحسين عسكري در ابتداي اين جلسه پيام تسليت حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكر را قرائت كرد.

حجت الاسلام عسكري در ادامه با اشاره به برگزاري جلسات متعدد بعثه در حرمين حضرت ابوالفضل و امام حسين و خيمه گاه بر لزوم اطلاع رساني به زوار از سوي روحانيون براي برگزاري باشكوهتر اين مراسمات تاكيد كرد.

مسئول فرهنگي دفتر نمايندگي بعثه رهبري در كربلا خطاب به روحانيون كاروان ها اظهار داشت: زائران را نسبت به برنامه هاي بعثه و قبرخي رفتارهاي نادرست توجيه كنيد .

وي با اشاره به حضور بانوان مبلغه افزود: بانوان مبلغه در حرم هاي شريف، خيمه گاه و هتل ها حضور دارند و پاسخگوي مسايل مبتلابه بانوان هستند و نسبت به برخي رفتارهاي ناپسند مانند نوحه خواني با صداي بلند تذكر مي دهند.

 جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلا جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلا جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلا جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلا جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلا جلسه روحانيون و مداحان بعثه در كربلابرچسب ها:قاضي عسكر - هاشمي رفسنجاني - روحانيون


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: