شنبه|01 ارديبهشت 1397|04 شعبان 1439|21 April 2018
زمان انتشار: 1395/10/22 - 12:48 |

مراسم ترحيم آيت‌الله هاشمي رفسنجاني با حضور رهبر انقلاب برگزار شد

مراسم ترحيم رفيق ديرين و همسنگر دوران مبارزات و همكار نزديك دوران جمهوري اسلامي آيت الله هاشمي رفسنجاني (رحمة الله عليه) رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام از سوي رهبر معظم انقلاب اسلامي در حسينيه امام خميني(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، مراسم ترحيم رفيق ديرين و همسنگر دوران مبارزات و همكار نزديك دوران جمهوري اسلامي آيت الله هاشمي رفسنجاني (رحمة الله عليه) رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام از سوي رهبر معظم انقلاب اسلامي در حسينيه امام خميني(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد.

در اين مراسم كه اعضاي خانواده و بستگان آيت الله هاشمي رفسنجاني، رؤساي قواي سه گانه، مسئولان كشوري و لشكري و قشرهاي مختلف مردم حضور داشتند، قاريان، آياتي از كلام الله مجيد را تلاوت كردند و ذاكران اهل بيت (عليهم السلام) به مداحي پرداختند.

در اين مراسم، آيت الله موحدي كرماني در سخناني، ايمان به خدا و ايستادگي در راه حق را مهمترين ويژگيِ رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام دانست و افزود: ملت قدرشناس ايران هرگز مبارزات آن يار ديرين امام و رهبري در مقابل طاغوت‌هاي زمان يعني رژيم پهلوي و جبهه استكبار و همچنين خدمات و مسئوليتهاي او در مقاطع مختلفي مانند دفاع مقدس، مجلس شوراي اسلامي، رياست جمهوري و مجمع تشخيص مصلحت نظام را از ياد نخواهند برد.

وي با اشاره به مصلحت مهم حفظ انسجام ملي و حساسيت آن يار صميمي انقلاب بر حفاظت از مصالح نظام، افزود: در نظام اسلامي، فصل‌الخطاب مقام معظم رهبري است و ايشان نيز همواره تأكيد داشت كه در مقام عمل، همگي بايد رهرو و مطيع رهبري باشيم.
برچسب ها:رهبرانقلاب - هاشمي رفسنجاني


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: