چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1395/11/22 - 11:25 |

برگزاري راهپيمايي عظيم 22 بهمن در سراسر كشور

رئيس جمهور راهپيمايي ميليوني مردم ايران اسلامي در سراسر كشور را نمايش اقتدار ملي كشورمان دانست و اظهار داشت: ملت ايران با حضور گسترده خود به دنيا اعلام مي‌كنند كه بايد با ملت ايران با زبان احترام و تكريم سخن گفته شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، راهپيمايي 22 بهمن امسال نيز همچون 37 سال گذشته با حضور گسترده و باشكوه مردم در همه استان‌هاي كشور برگزارشد.

مردم انقلابي و پرشور در اين راهپيمايي با سردادن شعار مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسراييل بار ديگر با آرمانهاي انقلاب تجديد پيمان كردند.

مسئولان و شخصيت هاي برجسته كشوري و لشكري نيز همراه با اقشار مختلف مردم در اين راهپيمايي حضور يافتند.

حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحاني رئيس جمهور روز جمعه و در مسير راهپيمايي باشكوه مردم تهران در جمع خبرنگاران، با قدرداني از حضور ميليوني مردم در اين مراسم در سراسر كشور، اظهار داشت: مردم با حضور گسترده خود بار ديگر به جهانيان نشان دادند كه انقلاب زنده است و به سمت اهداف بلند خود حركت مي‌كند.

رييس‌ جمهوري حضور ميليوني مردم را نمايش قدرت و اقتدار ملي كشورمان دانست و گفت: مردم به خيابان‌ها آمدند تا به دنيا اعلام كنند كه انقلاب اسلامي و راه امام(ره) و مقام معظم رهبري تنها نيست.

وي با بيان اينكه حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال از پيام خاصي برخوردار است، اظهار داشت: اين حضور پاسخ حرف‌هاي نادرست سردمداران جديد كاخ سفيد است و مردم با حضور خود به جهان به دنيا اعلام مي‌كنند كه بايد به ملت ايران با زبان احترام و تكريم سخن بگويند و زبان قلدري و تهديد را به كار نبرند.

رييس‌ جمهوري خاطر نشان كرد: ملت ايران در طول 38 سال گذشته نشان دادند كه هركس با زبان تهديد با اين ملت سخن بگويد، ملت ايران او را پشيمان خواهد كرد.

وي افزود: مسير ملت ايران كاملاً روشن است و بدن ترديد تهديدكنندگان از راهي كه انتخاب كرده‌اند، ‌پشيمان مي‌شوند.

رييس‌ جمهوري تصريح كرد: انقلاب اسلامي زنده است و سرزنده‌تر از گذشته به مسير تعالي خود ادامه مي‌دهد.برچسب ها:22بهمن - راهپيمايي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: