یکشنبه|30 ارديبهشت 1397|04 رمضان 1439|20 May 2018
زمان انتشار: 1395/11/26 - 11:21 |

اجراي ويژه برنامه‌هاي نوروزي در نجف اشرف

تأكيد بر اخلاق‌مداري، هماهنگي، هم‌پوشاني، نشاط در فعاليت‌ها و اجراي برنامه هاي متنوع و اثرگذار به ويژه در ايام نوروز؛ در برگزاري جلسه مشترك نمايندگان بعثه رهبري در عراق و شهر نجف اشرف صورت گرفت.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، حجت الاسلام والمسلمين نجفي‌روحاني، نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق در جمع فعالان بعثه رهبري در شهر نجف اشرف ضمن تقدير از فعاليت‌هاي صورت گرفته اظهار داشت: خدمت به زائران علوي توفيقي ارزشمند است كه نبايد به سادگي از كنار آن گذشت.

وي بر لزوم اخلاق‌مداري، هماهنگي، هم‌پوشاني، نشاط در فعاليت‌ها و اجراي برنامه هاي متنوع و اثرگذار به ويژه در ايام نوروز تأكيد كرد و گفت: حجم بالاي ورود زائران ايراني در ايام نوروز؛ لزوم برنامه‌ريزي دقيق و هدفمند براي اقشار مختلف را نشان مي دهد، ضمن اين‌كه اجراي برنامه سال تحويل در حرم نيز بايستي در اولويت قرار گيرد.

همچنين در اين جلسه حجت الاسلام والمسلمين علم الهدي، نماينده بعثه رهبري در نجف طي گزارشي از فعاليت هاي فرهنگي اجرا شده و استقبال گرم زائران ايراني عتبات عاليات از موكب امام رضا همزمان با ايام فاطميه اظهار داشت: تمامي برنامه‌ها با همت، همدلي و تلاش مضاعف همكاران اجرايي مي شود.

وي از اجراي برنامه‌ روايتگري در بيت حضرت امام ويژه كاروان هاي ايراني و اجراي ويژه برنامه هاي مختلف در مساجد كوفه و سهله خبر داد و گفت: تعامل حداكثري با عتبه علوي و متوليان ديگر اماكن متبركه داريم، ضمن اين‌كه برنامه‌ريزي براي فاطميه دوم و ايام نوروز نيز آغاز شده است.برچسب ها:نجفي روحاني - بعثه نجف - علم الهدي - عتبات عاليات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: