چهارشنبه|30 خرداد 1397|05 شوال 1439|20 June 2018
زمان انتشار: 1395/11/28 - 13:10 |

برگزاري همايش «انقلاب امام خميني عليه ظالمان و مستكبران» در دانشگاه كوفه

همايش «انقلاب امام خميني عليه ظالمان و مستكبران» به مناسبت بزرگداشت سي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در دانشگاه كوفه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، همايش «انقلاب امام خميني عليه ظالمان و مستكبران» به مناسبت بزرگداشت سي وهشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي از سوي نماينده ولي فقيه در كشور عراق و با همكاري حوزه هاي علميه و مراكز علمي شهر نجف در دانشگاه كوفه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمين سيدمجتبي حسيني، نماينده ولي فقيه در كشور عراق در اين همايش كه با حضور مهمانان ايراني و خارجي در سالن اجتماعات دانشگاه كوفه برگزار شد، در سخناني به تشريح سبك زندگي و ابعاد شخصيتي امام خميني رحمت الله عليه پرداخت و اظهار داشت: انقلاب خميني برگرفته از مفاهيم عالي ديني اسلام بوده است.

وي افزود: اعتقادات امام راحل مبني بر پيروزي مظلوم بر ظالم؛ امروز عالم‌گير شده است و بعد از رحلت آن رهبر بزرگ شاهديم كه بسياري از جريان‌هاي ضداستكباري در ممالك اسلامي با الهام از انقلاب اسلامي ايران آغاز شده است.

همچنين در اين همايش چند تن از شخصيت هاي برجسته كشور عراق طي سخناني پيرامون ابعاد شخصيتي و مبارزاتي امام خميني سخنراني كردند و در پايان يكي از شعراي عراقي؛ سروده‌اي در خصوص امام خميني و مبارزه عليه ظالمان قرائت كرد.برچسب ها:دانشگاه كوفه - انقلاب اسلامي - بعثه رهبري - نجف


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: