چهارشنبه|30 خرداد 1397|05 شوال 1439|20 June 2018
زمان انتشار: 1395/11/29 - 11:34 |

حجت الاسلام والمسلمين نجفي‌روحاني:

سرمايه‌داران از خريد چه چيزي عاجز هستند؟

مسئول دفترنمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق گفت: علم و دانش سرمايه بزرگي براي كمال بشري هستند كه در سايه اخلاص و جديت بدست مي آيد و تنها چيزي است كه سرمايه‌داران و حكام نمي‌توانند به زر و زور آن را به دست آورند.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، حجت الاسلام والمسلمين نجفي‌روحاني، مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق امروز در جمع طلاب و روحانيان استان بوشهر اظهار داشت: دوران جواني بهترين زمان براي تحصيل علم و تربيت نفس است، بنابراين تلاش كنيد در اين عرصه مجاهدت كنيد چراكه جامعه بيش از هر زمان ديگري نيازمند به افراد دانشمند و مهذب است.

وي شرط موفقيت را تعيين هدف و مقصد با دو بال تلاش و اخلاص دانست و خاطرنشان كرد: علم و دانش سرمايه بزرگي براي كمال بشري هستند كه در سايه اخلاص و جديت بدست مي آيد و تنها چيزي است كه سرمايه‌داران و حكام نمي‌توانند به زر و زور آن را به دست آورند و اين نعمت بزرگ الهي از آن افراد شايسته و دلباخته الهي است.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني به طلاب توصيه كرد: بلند فكر كنيد و مقصدهاي عالي در نظر بگيريد و براي رسيدن به آن اهداف از خداوند متعال كمك بگيريد، چراكه بهترين لحظات براي اتصال و قرب الهي سحرگاهان است كه نسيم صبحگاهي بر دل و جان انسان مي وزد و روح را نوازش مي دهد و بركاتش عايد و واصل مي شود.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق در بخش ديگري از سخنان خود حراست و حفاظت از دين را وظيفه اصلي روحانيت دانست و خاطرنشان كرد: امروز جنگ بين دين‌مداران و دين‌ستيزان بسيار شديد است و بايد خود را مجهز به علوم روز كرده و با سلاح دانش و تقوا در اين نبرد پيروز شويم.

وي با بيان اين‌كه در انقلاب اسلامي ايران زمينه مناسبي براي تحقيق و آموزش در عرصه هاي ديني فراهم شده است، افزود: امروز شرايط و ابزار بيش از هر زمان در اختيار جوانان است كه طالبان حوزه علم و معرفت مي توانند از اين سرمايه بزرگ بهره گيرند.


برچسب ها:بعثه - روحانيوان - علم


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: