جمعه|07 ارديبهشت 1397|10 شعبان 1439|27 April 2018
زمان انتشار: 1395/12/13 - 11:47 |

ديدار آيت الله دري نجف‌آبادي با مسئول دفتر نمايندگي بعثه رهبري در عراق

نماينده ولي فقيه در استان مركزي در سفر زيارتي به عتبات عاليات با حضور در دفتر بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با حجت الاسلام والمسلمين نجفي‌روحاني ديدار كرد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، آيت الله دري نجف‌آبادي، نماينده ولي فقيه در استان مركزي در سفر زيارتي به عتبات عاليات عراق با حضور در دفتر بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با حجت الاسلام والمسلمين نجفي‌روحاني، نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق ديدار و گفت‌وگو كرد.

آيت الله دري نجف‌آبادي در اين ديدار ضمن تقدير از فعاليت‌هاي فرهنگي و تبليغي بعثه مقام معظم رهبري در جهت ارتقاي سطح فكري و معرفتي زائرات عتبات عاليات اظهار داشت: فضاي معنوي حاكم بر كربلا بهترين فرصت براي ارتقاي سطح بينش معرفتي و ديني زائران است.

همچنين حجت الاسلام والمسلمين نجفي‌روحاني، مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق با اشاره به برنامه‌هاي اجرا شده در ايام فاطميه و استقبال پرشور زائران ايراني از برنامه‌هاي فرهنگي بعثه در كربلا و نجف؛ به تشريح ويژه برنامه هاي نوروزي پرداخت.برچسب ها:دري نجف آبادي - بعثه - كربلا - نجفي روحاني


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: