شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1395/12/21 - 14:16 |

ويژه‌ برنامه‌هاي نوروزي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا تشريح شد

بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلي ويژه برنامه‌هاي متنوع و مختلفي براي زائران عتبات عاليات در ايام نوروز تدارك ديده است.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع‌رساني در كربلاي معلي، حجت‌الاسلام والمسلمين بهجتي، نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كربلا امروز در جمع همكاران و فعالان بعثه در اين شهر مقدس با تأكيد بر اين‌گه جلب رضايت زائران اولويت اصلي برنامه‌هاي بعثه است، اظهار داشت: با توجه به افزايش ميزان ورود زائران در ايام نوروز بايستي برنامه‌هاي تدارك ديده شده، با دقت و نظم هميشگي اجرايي شوند.

وي با بيان اين‌كه زائران حضرت اباعبدالله الحسين(ع) اجر و قرب بسياري نزد پروردگار متعال دارند، خاطرنشان كرد: تمام تلاش خود را بايستي در جهت اقناع معنوي و معرفتي زائران معطوف كنيم، در اين راستا برنامه‌هاي متنوعي تدارك ديده شده كه انتظار داريم با پوشش حداكثري زائران ايراني همراه باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمين بهجتي در ادامه با بيان روايتي از مولاي متقيان حضرت علي(ع) با تأكيد بر حسن خلق در معاشرت گفت: صداقت در زبان، رفتار و منش انسان را از حوادث روزگار در امان نگه مي‌دارد، بايد دانست كه دروغ كليد بسياري از گناهان و مشكلات جامعه بشري است.

همچنين حجت‌الاسلام والمسلمين عسكري، معاون دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با تشريح ويژه برنامه‌هاي نوروزي اظهار داشت: برنامه روايتگري در خيمه‌گاه حسيني و مرقد جناب حر، مراسم عزاداري در حرم حسيني و سرداب حضرت ابوالفضل العباس، ويژه برنامه احلي من العسل دانشگاهيان، ويژه برنامه نخبگان حوزوي و دانشگاهي بخشي از برنامه‌هاي پيش بيني شده است.

وي با بيان اين‌كه ويژه برنامه خاصي براي كودكان و نوجوانان زائر عتبات عاليات در هتل‌هاي مختلف پيش بيني شده است، گفت: محافل معرفتي انس با قرآن نيز در حرم حسيني برگزار مي شود، ضمن اين‌كه مسابقات فرهنگي، ديني و معرفتي نيز تدارك ديده شده است.برچسب ها:بهجتي - بعثه - كربلا - نوروز - عتبات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: