دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1395/12/24 - 15:27 |

تشييع شهداي انفجار اتوبوس زائران باب الصغير دمشق در كربلا

با مشاركت گسترده اهالي كربلا، اجساد شهداي انفجارهاي تروريستي روز شنبه در منطقه باب الصغير دمشق، در آستان مقدس حسيني و عباسي تشييع شد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا در مراسمي كه به صورت جداگانه براي هر يك از شهداي انفجار باب الصغير دمشق برگزار گرديد، پس از قرائت زيارت عاشورا و اقامه نماز، پيكر شهدا بر ضريح اباعبدالله الحسين طواف و براي تدفين به شهرشان منتقل مي شدند.

حاضران در اين مراسم در ميان حزن و اندوه شديد، با شعار لبيك يا حسين، بر ادامه مقاومت و پايداري در برابر تروريست ها تاكيد كردند.

دو انفجار تروريستي در منطقه باب الصغير (مقام رئوس شهداي كربلا در دمشق) زائران را هدف قرار داد و دهها نفر از زائران و غير نظاميان حاضر در محل وقوع انفجار به شهادت رسيدند و مجروح شدند.

"هيئت تحرير الشام" در بيانيه اي مسئوليت دو انفجار انتحاري ديروز در پايتخت سوريه را برعهده گرفت.

 تشييع شهداي انفجار اتوبوس زائران باب الصغير دمشق در آستان مقدس حسيني و عباسي تشييع شهداي انفجار اتوبوس زائران باب الصغير دمشق در آستان مقدس حسيني و عباسي تشييع شهداي انفجار اتوبوس زائران باب الصغير دمشق در آستان مقدس حسيني و عباسي تشييع شهداي انفجار اتوبوس زائران باب الصغير دمشق در آستان مقدس حسيني و عباسي تشييع شهداي انفجار اتوبوس زائران باب الصغير دمشق در آستان مقدس حسيني و عباسي تشييع شهداي انفجار اتوبوس زائران باب الصغير دمشق در آستان مقدس حسيني و عباسي تشييع شهداي انفجار اتوبوس زائران باب الصغير دمشق در آستان مقدس حسيني و عباسي تشييع شهداي انفجار اتوبوس زائران باب الصغير دمشق در آستان مقدس حسيني و عباسيبرچسب ها:عتبات - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: