یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1395/12/25 - 13:57 |

صهيونيستها تخريب منازل فلسطينيان را شتاب مي‌بخشند

رژيم صهيونيستي در روزهاي آتي لايحه‌اي در كنست به تصويب خواهد رساند تا تخريب منازل فلسطينيان را شتاب بخشيده و ساختمان‌سازي بدون مجوز را بيش از گذشته مورد بازخواست قرار دهد.
به گزارش imemc، يك سازمان حقوق بشر در سرزمين‌هاي اشغالي فلسطين افشاء كرده كه نتانياهو نخست وزير رژيم صهيونيستي دستور داده تخريب منازل فلسطينيان با شتاب بيشتري انجام شود.

مركز مساوات، يك مركز حمايت از شهروندان عرب در سرزمين‌هاي اشغالي فلسطين طي صدور بيانيه‌اي گفت: لايحه‌اي كه قرار است در روزهاي آتي يعني 20 مارس 2017 در كنست به تصويب نهايي برسد تخريب منازل فلسطينيان را شتاب بخشيده و ساخت مسكن و ساختمان‌سازي بدون مجوز را بيش از گذشته مورد بازخواست قرار خواهد داد.

اين سازمان اظهار داشت كه رژيم اسرائيل عمدا حاضر به صدور مجوز ساختمان‌سازي براي اعراب فلسطيني در سرزمين‌هاي اشغالي نيست و در نتيجه مردم فلسطين چاره‌اي به جز ساختمان‌سازي بدون مجوز در املاكي را كه روزي به خودشان تعلق داشته را ندارند.

اين مركز حقوق بشر همچنين گفت: اين لايحه توسط دفتر نتانياهو صادر شده است. و انتظار مي‌رود كه 16 مارس به طور اوليه به تصويب برسد.

مركز مساوات با توضيح اينكه چگونه مقامات اشغالگر اسرائيلي گسترش جوامع عرب را محدود كرده‌اند گفت: رژيم اسرائيل از سال تصرف فلسطين در 1948 تاكنون زمين‌هاي وسيع و خدمات برنامه‌ريزي گسترده‌اي را براي اسكان بيش از 600 گروه و اجتماعات يهودي اختصاص داده است، و در مقابل حتي 1 محله عرب‌نشين را هم ارتقاء نداده است و تنها اجتماعات عربي كه ايجاد كرده 7 محله باديه نشين بوده كه هدف آن نيز كنترل و سلطه روي اعراب بوده است. در اين ميان اسرائيل حاضل به پذيرش و به رسميت شناختن هيچ يك از روستاهاي كنوني اعراب كه مدت‌هاي طولاني وجود داشته‌اند نيست.

برچسب ها:فلسطين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: