یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1395/12/25 - 10:42 |

آمادگي بعثه براي ارائه خدمات فرهنگي حج

مدير آموزش معاونت فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري از آمادگي بعثه براي ارائه برنامه‌هاي فرهنگي در صورت توافق مسئولان حج ايران و عربستان خبر داد و گفت: برنامه‌هاي آموزشي حج به چهار زبان محلي تهيه مي‌شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت‌الاسلام و المسلمين حميد احمدي، مدير آموزش معاونت فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري با اعلام اين مطلب كه در صورت توافق مسئولان حج عربستان و ايران آمادگي براي اجراي برنامه‌هاي فرهنگي حج و آماده‌سازي حجاج از سوي بعثه وجود دارد، گفت: همه كارها آماده است و هر زمان اعلام شود مشكلي در خصوص انجام برنامه‌هاي فرهنگي نداريم.

وي ادامه داد: علاوه بر برنامه‌هاي معمول كه همه آماده است، توليدات و محصولات جديدي نيز در اين زمينه انجام شده است از جمله تهيه و توليد آموزش‌هاي كوتاه مدت ۱۰ دقيقه‌اي كه آموزش‌هايي مانند محرم شدن و ساير اعمال در آنها آموزش داده شده است.

حجت‌الاسلام و المسلمين احمدي گفت: اين آموزش‌ها به صورت فيلم‌ و كليپ‌هاي ۱۰ دقيقه‌اي براي استفاده زائران به دو زبان و گويش محلي توليد شده است و به زودي توليد آنها به دو زبان ديگر نيز صورت مي‌گيرد.

وي افزود: برخي از زائران به دلايل مختلف امكان حضور در كلاس‌هاي آموزشي پيش از اعزام به حج را ندارند بر همين اساس جلسات آموزشي به طور كامل ضبط شده و افراد مي‌توانند از طريق سامانه آموزش و حتي به صورت آفلاين اين جلسات آموزشي را دريافت و خود را براي حضور در حج آماده كنند.

برچسب ها:حج - آموزش - احمدي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: