چهارشنبه|30 خرداد 1397|05 شوال 1439|20 June 2018
زمان انتشار: 1395/12/27 - 09:33 |

برنامه ريزي جهت برگزاري باشكوه ميلاد كوثر قرآن در عتبات

نشست مسئولان فرهنگي در بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلا براي برنامه ريزي برگزاري جشن ميلاد كوثر قران حضرت زهرا(س) برگزار شد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، در اين جلسه حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق با تبريك سالروز ولادت حضرت زهرا (س)، روز زن و ولادت حضرت امام خميني (ره)، جايگاه آن حضرت را بسيار والا برشمرد و تاكيد كرد: لازم است به گونه اي برنامه ريزي و پيش بيني صورت پذيرد كه با شكوه ترين برنامه ها در جشن ميلاد بانوي دو عالم حضرت فاطمه تحقق پيدا كند.

وي با اشاره به حديثي خوش رويي ، خوش گويي و خوش قلبي را بستري بسيار مناسب براي تجلي انجام يك برنامه فرهنگي مطلوب برشمرد و آن را بخش مهمي از امر فرهنگي دانست.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني يكي از ويژه برنامه‌هاي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا را برگزاري مراسم جشن ولادت حضرت صديقه طاهره(س) و گراميداشت روز زن ذكر كرد و گفت: مقدمات برگزاري اين مراسم با همكاري آستان قدس حسيني فراهم شده است.

وي خاطرنشان كرد: ويژه برنامه مراسم جشن ميلاد حضرت زهرا(س) در شب ميلاد آن حضرت از ساعت 21:30 الي 23 با سخنراني حجت الاسلام و المسلمين راشد يزدي، مديحه سرايي و تواشيح در صحن مطهر حرم حضرت امام حسين(ع) برگزار خواهد شد.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق همچنين از تهيه و توزيع حدود 5 هزار شاخه گل براي اين منظور در ميان كاروان‌هاي حاضر در كربلاي معلي خبرداد و گفت: دو پوستر با عناوين تبريك سالروز ولادت ام ابيها (س) و حضرت امام خميني (ره) نيز طراحي و در تمامي هتل هاي زائران ايراني توزيع و نصب شده است .

گفتني است در اين جلسه همچنين حجت الاسلام والمسلمين عسگري، مسئول فرهنگي و حجت الاسلام والمسلمين بهجتي مسئول بعثه در كربلا، نكاتي را يادآور شدند.

گفتني است مشابه همين جشن در اعتاب مقدس نجف و كاظمين نيز از سوي بعثه مقام معظم رهبري برگزار خواهد شد.

برچسب ها:حضرت فاطمه - ميلاد - بعثه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: