چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1395/12/27 - 19:09 |

حضور فعال موسسه فرهنگي هنري مشعر در نمايشگاه بين المللي كتاب نجف

موسسه فرهنگي هنري مشعر با 270 عنوان كتاب در نمايشگاه بين المللي نجف حضور پيدا كرد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به نجف اشرف، همزمان با برپايي نهمين نمايشگاه بين المللي كتاب نجف كه از 19 لغايت 29 اسفند 1395 داير است، موسسه فرهنگي هنري مشعر با ارائه آثاري در اين رويداد بزرگ فرهنگي حضور يافت.

موسسه فرهنگي و هنري مشعر وابسته به حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت با بيش از 27۰ عنوان كتاب در نمايشگاه بين‌المللي كتاب نجف حضور پيدا كرده است.

اين موسسه در نمايشگاه بين المللي كتاب نجف با ارائه آخرين آثار انگليسي ، عربي ، تركي استانبولي ، فرانسه و اردوي خود حضور فعال و چشمگيري داشت.

موسسه فرهنگي هنري مشعر در راه اعتلاي خدمات فرهنگي در زمينه‌هاي پژوهشي، تحقيقي، چاپ و نشر هرگونه كتب، نشريه و بروشور و انجام تمامي امورات سمعي و بصري، توليد لوح‌هاي فشرده و فيلم‌هاي آموزشي و مولتي مديا در رابطه با موضوع حج و زيارت به طور مستقيم و غير مستقيم فعاليت كرده است كه در اين نمايشگاه تمامي اين منشورات به نمايش گذاشته شده است.

لازم به ذكر است كه اين نمايشگاه در جوار حرم اميرالمومينن عليه السلام و با حضور بيش از 200 ناشر از كشورهاي عراق، لبنان، ايران، مصر، اردن، كويت، بحرين، سوريه، انگلستان برگزار شده است و همه روزه پذيراي تعداد زيادي از مشتاقان كتاب و پژوهشگران است
.
برچسب ها:نمايشگاه - كتاب


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: