چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1395/12/29 - 09:47 |

برگزاري جلسه هماهنگي بعثه عراق

جلسه هماهنگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق با حضور جمعي از مسئولان بخش هاي مختلف بعثه مقام معظم رهبري در كربلا برگزار شد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلا، در اين جلسه، برنامه ريزي مدون به منظور بهره مندي زائران از برنامه هاي متنوع معنوي در اين نشست مورد تاكيد قرار گرفت و تدابيري در خصوص چگونگي برگزاري جشن ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) اتخاذ شد.

در جلسه هماهنگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلا حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني با استناد به حديثي قلب را حرم خدا دانست و كربلا را قطعه اي از بهشت خواند و گفت: براي وارد شدن در بهشت، قلب سليم لازم است.

وي در ادامه افزود: خداوند بيش از آنكه به ظاهر و صورت هاي انسانها نگاه كند، در دل انسان تجلي مي كند و نظر به آن مي نمايد و ما بايد دل را كه حرم خداست از همه زشتي ها و آلودگي ها پاك نگه داريم.

وي از همكاران خواست تا با گشاده رويي و برخورد كريمانه با ارباب رجوع براي رهبري زينت باشند و از هر گونه رفتاري كه با شأن و جايگاه بعثه منافات دارد خود داري نمايند.

مسئول نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق نظم و انضباط و تلاش و كوشش را از مولفه هاي موفقيت خواند و اظهار داشت: براي مامورين بعثه كار كردن براي زائر در عرصه فرهنگي عمده و اصالت دارد و بايد خدمت به زائرين را اولويت بر همه كارها قرار دهند.برچسب ها:عتبات - بعثه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: