چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1395/12/29 - 23:54 |

آتش‌سوزي در هتل كاروان غيرمجاز ايراني در كربلا

مديركل عتبات سازمان حج و زيارت از آتش‌سوزي در هتل محل استقرار كاروان‌ غيرمجاز ايراني در كربلا و خروج زائران توسط كاركنان اين سازمان از هتل خبر داد.
مديركل عتبات سازمان حج و زيارت با اشاره به آتش سوزي هتل زائران ايراني در كربلا گفت: آتش در يكي از اتاق‌‌هاي اين هتل روي داده اما آسيبي به زائران ايراني نرسيده است.

به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، محسن نظافتي درباره آتش سوزي يك هتل محل استقرار زائران ايراني در كربلا گفت: خدا را شكر با توجه به حضور اكثر زائران ايراني در حرم و بيرون از هتل، هيچ زائر ايراني در اين حادثه آسيبي نديده‌ است.

وي با بيان اينكه اين كاروان غير مجاز بوده كه خارج از چارچوب‌هاي سازمان حج و زيارت به عتبات رفته است، افزود: اين آتش‌سوزي در ساعت 17 بعدازظهر امروز در هتل ابراج‌البر در كربلا به وقوع پيوسته است.

نظافتي اظهار داشت: برخي از زائراني كه در هتل بودند توانستند با اقدام سريع، از طريق پشت‌بام هتل جنبي خارج شوند. وي دليل اين كار را عدم پله و راه خروجي اضطراري در هتل محل استقرار اين كاروان غيرمجاز دانست.

مديركل عتبات سازمان حج و زيارت حضور به موقع نيروهاي آموزش ديده حج و زيارت كه در هتل مجاور حضور داشته و اقدام به موقع آنها براي اطفاء حريق را عاملي جهت كاهش خسارت هاي جاني و مالي دانست.

وي در پايان خاطر نشان كرد: متاسفانه كاروانهاي غيرمجاز فاقد امكانات بيمه، امنيت و مسائل پزشكي هستند و باتوجه به سودجويي متوليان اين كاروانها، از نازلترين امكانات براي زائران استفاده مي كنند.

برچسب ها:


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: