دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1395/12/30 - 01:10 |

از سوي معاونت تبليغات و ارتباطات آستان قدس رضوي عنوان شد

برنامه‌هاي حرم مطهر رضوي ويژه خواهران در ايام عيد نوروز

معاون تبليغات و ارتباطات اسلامي آستان قدس رضوي برنامه‌هاي حرم مطهر رضوي ويژه خواهران در ايام عيد نوروز را تشريح كرد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از مشهد مقدس، حجت‌الاسلام‌والمسلمين سيد جلال حسيني با اشاره به اينكه در ايام عيد نوروز ويژه‌برنامه‌هاي متنوعي ويژه خواهران در حرم رضوي برگزار مي‌شود، اظهار كرد: در ايام عيد نوروز روزانه بيش از 30 جلسه برنامه فرهنگي ويژه خواهران در قالب‌هاي حلقه معرفت، سخنراني و بيان احكام در حرم مطهر رضوي برگزار مي‌شود.

وي افزود: سخنراني ويژه خواهران در رواق‌هاي حضرت زهرا (س)، حضرت معصومه (س)، دارالحجه، ايوان وليعصر و دارالحكمه از 29 اسفندماه تا پايان تعطيلات عيد نوروز برپا مي‌شود.

حجت‌الاسلام حسيني تبيين «ولايتمداري زن فاطمي»، «مفهوم تحويل حال در دعاي سال نو»، «نقش مادري در فرهنگ فاطمي»، «شاخصه‌هاي حضور اجتماعي زنان در فرهنگ»، «درس‌هاي اخلاق از حديث كساء»، «حفظ از فرو پاشي فاميل» و «آداب‌ورسوم ملي از ديدگاه اسلام» را از موضوعات سخنراني بخش خواهران عنوان كرد.

وي ادامه داد: در هر جلسه براي تشويق مخاطبان به حضور و بهره‌مندي از برنامه‌ها، مسابقاتي برگزار مي‌شود و در پايان به برندگان، هدايايي به‌رسم يابود و تبرك اعطا مي‌گردد.

معاون تبليغات و ارتباطات اسلامي آستان قدس رضوي افزود: مخاطبان ويژه‌برنامه‌هاي حلقه معرفت و بيان احكام، مي‌توانند سؤالات خود را به‌راحتي از استاد جلسات پرسيده و در همان جلسه پاسخشان را دريافت كنند.


برچسب ها:


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: