چهارشنبه|30 خرداد 1397|05 شوال 1439|20 June 2018
زمان انتشار: 1395/12/30 - 23:42 |

استاندار خراسان رضوي در مراسم استقبال از مسافران نوروزي در مشهد مقدس

مشهد بايد زيرساخت‌هاي خود را براي زائران كشورهاي مختلف آماده كند

استاندار خراسان رضوي در مراسم استقبال از مسافران نوروزي در پايانه مسافربري تأكيد كرد، شهر مشهد بايد زيرساخت‌هاي خود را براي پذيرايي از زائران و مسافران كشورهاي مختلف دنيا آماده كند
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از مشهد مقدس، علي‌رضا رشيديان بابيان اينكه دستگاه‌هاي اجرايي استان براي پذيرايي از زائران بارگاه منور رضوي آمادگي كامل دارند، گفت: نهادهاي دولتي در قالب 12 كميته تخصصي ذيل ستاد خدمات سفر استان، امر خدمات‌رساني به مسافران نوروزي را به‌صورت 24 ساعته انجام مي‌دهند.
استاندار خراسان رضوي مهمان‌نوازي را از سنن ديرينه ايرانيان دانست و اظهار داشت: با برگزاري جلسات مستمر ستاد خدمات سفر و اتخاذ تصميمات اجرايي از ماه‌هاي گذشته، استان براي حضور مسافران آماده است.
رشيديان بابيان اين‌كه توسعه صنعت گردشگري در اين استان از رويكردهاي اصلي دولت تدبير و اميد محسوب مي‌شود؛ تأكيد كرد: مشهد 2017، به‌عنوان پايتخت فرهنگي جهان اسلام، گردشگري حلال و پاك را به نمايش مي‌گذارد و اين قطعاً مي‌تواند دستاوردهاي بسيار ارزشمندي را براي كشور به همراه داشته باشد.
وي توجه به صنعت گردشگري را در خراسان رضوي ضروري دانست و خاطرنشان كرد: شهر مشهد بايد خود را براي پذيرايي از زائران و مسافران كشورهاي مختلف دنيا آماده كند و در اين زمينه بايد زيرساخت‌هاي مناسب مدنظر قرار گيرد.
استاندار خراسان رضوي تصريح كرد: دولت به‌تنهايي نمي‌تواند زيرساخت‌هاي صنعت گردشگري را در كشور و در خراسان رضوي تأمين كند و بر همين اساس سرمايه‌گذاران نقش مهمي را در اين زمينه ايفا مي‌كنند.
رشيديان خاطرنشان كرد: بايد شرايط به‌گونه‌اي فراهم شود كه سرمايه‌گذاران خارجي بتوانند در كنار سرمايه‌گذاران داخلي به توسعه و رونق صنعت گردشگري كمك كنند.
وي گفت: در دولت يازدهم به موضوع صنعت گردشگري و سرمايه‌گذاري در اين عرصه و فراهم كردن شرايطي مناسب براي حضور گردشگران خارجي بيش از گذشته توجه شده است.


برچسب ها:مشهد


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: