پنجشنبه|03 خرداد 1397|08 رمضان 1439|24 May 2018
زمان انتشار: 1396/01/07 - 08:00 |

ارتقا فرهنگ زيارت در دستور كار آستان قدس رضوي است

توليت آستان قدس رضوي در ديدار با مسئولان ادارات و نهادهاي كشور بر ارتقا فرهنگ زيارت تأكيد كرد
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از مشهد مقدس، عضو هيئت‌رئيسه مجلس خبرگان رهبري در دومين روز كاري سال جديد در ديدارهاي جداگانه با شوراي عالي فرهنگي آستان قدس رضوي، جمعي از مديران آستان قدس رضوي و فرماندار مشهد و جمعي از مديران اين فرمانداري مسائل مرتبط با زيارت و خدمت‌رساني به زائران را پيگيري كرد.

وي در ديدار با شوراي عالي فرهنگي آستان قدس ضمن تشكر از فعاليت‌هاي فرهنگي صورت گرفته به‌ويژه طرح ريحانه كه از شهادت حضرت زهرا (س) تا ولادت ايشان ادامه داشت بر ارتقاء فعاليت‌هاي فرهنگي در سال جديد، ارتقاء فرهنگ زيارت، افزايش خدمات فرهنگي در حرم مطهر رضوي و استقبال از گروه‌هاي دانش‌آموزي و دانشجويي در اردوگاه‌هاي آستان قدس رضوي تأكيد كرد.

عضو مجلس خبرگان رهبري همچنين در ديدار با فرماندار مشهد و جمعي از معاونين اين فرمانداري خواستار آمادگي بيشتر مديريت شهري در ميزباني مطلوب از زائران حضرت رضا (ع) شد و توجه به تسهيل زيارت، رفع كمبودها و ارائه خدمات مناسب به زائران را ضروري دانست.

وي در ديدار با معاون اماكن متبركه و امور زائران آستان قدس نيز بر رفع موانع زيارت تأكيد كرد و خواستار ايجاد و حفظ نظم، تسهيل اطعام زائران و خدمت‌رساني مطلوب به زائران شد.


برچسب ها:توليت - قدس رضوي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: