یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1396/01/08 - 04:10 |

كاروان‌ها به برپايي نماز جماعت، توجه ويژه كنند

سيد جعفر موسوي توليت آستان قدس حسيني با اشاره به اينكه اقامه نماز از مهمترين اهداف قيام امام حسين (ع) است يادآور شد: مناسب است ترويج فرهنگ نماز خواني و اهميت اقامه نماز اول وقت در برنامه تمام كاروانها قرار گيرد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، سيد جعفر موسوي توليت آستان قدس حسيني با اشاره به اينكه اقامه نماز از مهمترين اهداف قيام امام حسين (ع) است يادآور شد: مناسب است ترويج فرهنگ نماز خواني و اهميت اقامه نماز اول وقت در برنامه تمام كاروانها قرار گيرد.

وي با بيان اينكه تقريبا همه زائران و كاروانهاي ايراني براي برگزاري نماز اول وقت اهميت ويژه اي قائل هستند گفت: اما به ندرت ديده مي شود كه در هنگام اقامه نماز در حرم مطهر حسيني و عباسي، برخي مداحان در حال مداحي هستند كه البته از سوي خود زائران تذكر دريافت مي كنند اما با توجه به مزاحمتي كه براي ديگر زائران و آستان به وجود مي آيد، خوب است تا به اين نكته، توجه بيشتري شود.

توليت آستان مقدس حسيني بر توجه ويژه به اقامه نماز جماعت از سوي زائران حسيني تاكيد كرد و از همه زائران خواست اقامه نماز را مقدم بر همه برنامه هاي خود بدانند و مراسم خود را طوري برنامه ريزي كنند تا تداخلي با زمان اقامه نماز نداشته باشد.برچسب ها:توليت - نماز - عتبات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: