سه شنبه|04 ارديبهشت 1397|07 شعبان 1439|24 April 2018
زمان انتشار: 1396/01/15 - 16:00 |

سخنران بعثه مقام معظم رهبري در عراق:

ماه رجب ماه ياد خدا و بيان ذكرهاي الهي است

سخنران بعثه مقام معظم رهبري در عراق با اشاره به حسنات ماه رجب گفت: ماه رجب ماه ياد خدا و بيان ذكرهاي الهي است و توصيه فراوان شده ذكرهاي مختلف خدا از جمله استغفرالله، لااله الاالله، آيت الكرسي و چهارقل خوانده شود.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، حجت الاسلام و المسلمين وزيري در حرم مطهر امام حسين (ع) با بيان اين مطلب به آيه اي از قرآن كريم « به اندازه اي كه ياد پدرانتان هستيد، بيشتر ياد خدا هم باشيد» اشاره كرد و گفت: اگر كسي ياد خدا را پيوسته بر دل و زبان داشته باشد هم قلبش را زنده كرده و هم عقلش را نوراني و روشن نموده است.

سخنران بعثه مقام معظم رهبري در عراق ادامه داد: ياد خدا موجب شفاي دلها شده و مايه مصونيت در مقابل نفاق است و اگر كسي مي خواهد اعمالش درست باشد بايد دائم ذكر خدا را بر زبان آورد.

حجت الاسلام و المسلمين وزيري همچنين ازديگر ثمرات ذكر را انس با خدا دانست و اشاره كرد: اگر كسي مي خواهد با خدا مانوس بشود راهش بيان ذكر هاي الهي است.

سخنران بعثه مقام معظم رهبري در عراق تصريح كرد: كسي كه دائم ذكر خدا را بر زبان دارد در برابر وسوسه هاي شيطان مقاوم تر است.

برچسب ها:ماه رجب - سخنران بعثه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: