شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1396/01/24 - 23:28 |

نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت:

خدمات‌رساني به زايران شهر كريمه اهل‌بيت (س) يك وظيفه است

حجت الاسلام والمسلمين سيدعلي قاضي‌عسكر خواستار فراهم‌سازي زيرساخت‌ها جهت خدمت‌رساني شايسته به زايران ايراني و جهان اسلام شهر كريمه اهل‌بيت (س) شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين سيدعلي قاضي‌عسكر امروز (پنجشنبه) در ديدار شهردار و مديران شهري قم با وي ، با تاكيد بر خدمات‌رساني مطلوب به زايران حضرت‌معصومه (س) و مسجد مقدس جمكران گفت: فراهم‌سازي زيرساخت‌ها جهت خدمت‌رساني بهتر و شايسته به زايران يك وظيفه و ضرورت است چراكه اين شهر خاستگاه انقلاب اسلامي بوده و هم‌اكنون نيز همواره مورد توجه بسياري از مردم ديگر كشورها است.

نماينده ولي فقيه درامور حج وزيارت با تاكيد برلزوم داشتن تجربه و پشتكار در مديران براي پيشرفت وآباداني هرچه بيشترشهر قم افزود: استفاده از مديريت‌هاي قوي، كارآمد و متعهد براي پيشبرد اهداف اقتصاد مقاومتي و اجراي برنامه جامع مديريت شهري در قم و حومه اين شهر ضروري است.

حجت الاسلام والمسلمين قاضي‌عسكر با اشاره به لزوم فرهنگ‌سازي جهت تعامل مثبت با زايران غيرايراني اضافه كرد: اين شهر به موازات قطب فرهنگي و نشر علم و دانش به سراسر جهان به عنوان يكي از قطب هاي گردشگري ديني كشور نيز مطرح است.

سرپرست حجاج ايراني در ادامه گفت: بخشي از ساختمان جديد حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت در قم به موزه حج و زيارت، كتابخانه تخصصي حج و زيارت و آموزش‌ها و اطلاع رساني مجازي اختصاص يافته است و براي زايران ايراني و غيرايراني، دانشجويان و دانش‌آموزان استان قم مورد بهره‌برداري قرار خواهد گرفت.

برپايه اين گزارش سيدمرتضي‌سقائيان‌نژاد شهردار قم هم دراين ديدار گزارشي از فعاليت‌هاي اين شهرداري ارائه داد و در پايان از ساختمان جديد حوزه نمايندگي ولي فقيه و پژوهشكده حج و زيارت بازديد كرد.

برچسب ها:قاضي عسكر - قم - پژوهشكده حج


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: