شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1396/01/26 - 11:48 |

ثبت نام بيش از300 زائر يزدي براي حج تمتع 96

بيش از 300 نفر از زائران يزدي حج تمتع 96 تاكنون مبلغ سپرده خود را تكميل كرده اند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، مدير حج و زيارت استان يزد از تكميل سپرده 310 نفر از زائران يزدي حج تمتع خبر داد.

علي اصغر شريفي اظهار داشت: دارندگان فيش‌هاي ثبت نام تا 31 تير 85 در استان يزد، 7 روز ديگر فرصت دارند براي حج تمتع امسال نام‌نويسي كنند.

وي افزود: متقاضيان نام‌نويسي با در دست داشتن اصل فيش وديعه‌گذاري، اصل شناسنامه و كارت ملي به يكي از شعب بانك ملي مراجعه و مابه التفاوت وجه را پرداخت كنند.

شريفي ادامه داد: در سه روز اول 310 نفر از زائران يزدي به بانك هاي ملي مراجعه و مبلغ سپرده هاي خود را تكميل نموده اند.

وي افزو:د زائران بايد مابه التفاوت را تا سقف 100 ميليون ريال پس از محاسبه اصل سود توسط بانك ملي، به حساب سازمان حج و زيارت واريز و رسيد آن را دريافت كنند.

مدير حج و زيارت استان يزد با بيان اينكه تاكنون سازمان حج و زيارت سهميه استان يزد را اعلام نكرده است ، گفت: متقاضيان اعزام حج تمتع امسال بايد گذرنامه بين‌المللي تك نفره با تاريخ اعتبار تا پنجم اسفند 96 داشته باشند.

شريفي خاطرنشان كرد: با شروع ثبت نام در كاروان‌هاي حج و زيارت در استان يزد، اولويت با آن دسته از افرادي است كه در اين مرحله اقدام به واريز هزينه اوليه كرده باشند.

وي با بيان اينكه اسامي مديران و مشخصات كاروان‌ها، همچنين هزينه قطعي سفر حج تمتع متعاقباً به اطلاع متقاضيان مي‌رسد، تصريح كرد: با توجه به آغاز ثبت نام امكان نقل و انتقال فيش حج تمتع اولويت دار براي بستگان درجه يك ممكن شده است.برچسب ها:حج - يزد - ثبت نام


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: